reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dam na pewno. Nie dziękuję. 🥰
I też dawaj znać!
Jasne ze dam znac. Ogólnie czuje jakiś niepokój związany z wizyta. Nie wiem czemu w sumie bezpodstawnie bo nic takiego się nie dzieje ani nie działo. O ile w pierwszej ciąży szlam głównie celem potwierdzenia itp tak teraz idę z jakimś niepokojem
 
reklama
Hej dziewczyny. Dołączam i ja. Dziś 31dc, 2 dni przed spodziewaną miesiączką, 2 testy pozytywne i beta 488,20. w środę powtarzam betę, mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze 😊
Jestem już po pierwszej wizycie u ginekologa, dostałam leki na podtrzymanie ze względu na wcześniejsze poronienia. Niestety nie znam jeszcze przewidywanego terminu porodu, wg kalkulatorów 25-27 maja ☺
A jakie leki dostałas
 
Jasne ze dam znac. Ogólnie czuje jakiś niepokój związany z wizyta. Nie wiem czemu w sumie bezpodstawnie bo nic takiego się nie dzieje ani nie działo. O ile w pierwszej ciąży szlam głównie celem potwierdzenia itp tak teraz idę z jakimś niepokojem
Ja w pierwszej nawet bety nie robiłam ... Teraz chyba za bardzo świadome jesteśmy co może być nie tak i jakie są zagrożenia ....
 
reklama
Do góry