reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hmm o jakiej grupie wy mówicie? 🤔
Utworzyłyśmy zamknięta grupe majowych mam tak żeby czuć się swobodniej w swoim gronie. Żeby do niej dołączyć trzeba spełniać trzy warunki 🤣
1.być majowa mamą😉
2. Być aktywna tutaj celem poznania się 😊
3. Wyslac zaproszenie 😀

Ogólnie śmieje się z tymi warunkami ale o to właśnie chodzi żeby trochę się tu poznać i pójść tam w swoim gronie a nie przypadkowym
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Chciałam się przywitać i od razu poradzić😀 U mnie owulacja potwierdzona monitoringiem 31.08, to był 21 dc, czyli dość późno. Dzisiejsza beta (13 dpo) wynosi 38- czy któraś z Was wychodziła od takiej niskiej wartości?
Moja pierwsza beta była 47,6 po 48h 100,6
5 dni później zrobiłam z ciekawości to była 1744
Ale ważne jest jaki jest przyrost bo widełki są dość rozległe w normach
 
Cześć Dziewczyny!
Chciałam się przywitać i od razu poradzić😀 U mnie owulacja potwierdzona monitoringiem 31.08, to był 21 dc, czyli dość późno. Dzisiejsza beta (13 dpo) wynosi 38- czy któraś z Was wychodziła od takiej niskiej wartości?
Hej :) Zazwyczaj widuje w kalkulatorach uwzględnienie 14 dpo jako dnia pierwszego pomiaru, a później 16dpo, jako 48h później, wydaje mi sie, ze dopiero wyniki od 14dpo można brać na powaznie i zazwyczaj takie sie widuje na forum, u Ciebie pierwsza beta to 13 dpo, już w 14dpo byłaby wyższa. Tak czy inaczej wynik wyglada spoczko, nawet mniej czułe testy bez problemu go wychwycą, a koniec końców liczy się tylko przyrost.
 
Hej :) Zazwyczaj widuje w kalkulatorach uwzględnienie 14 dpo jako dnia pierwszego pomiaru, a później 16dpo, jako 48h później, wydaje mi sie, ze dopiero wyniki od 14dpo można brać na powaznie i zazwyczaj takie sie widuje na forum, u Ciebie pierwsza beta to 13 dpo, już w 14dpo byłaby wyższa. Tak czy inaczej wynik wyglada spoczko, nawet mniej czułe testy bez problemu go wychwycą, a koniec końców liczy się tylko przyrost.
Ja pierwsza robiłam 10dpo po teście z lekka kreska 😀
 
U mnie wizyta dopiero na 27.09, ale jakoś zaczynam się martwić, nie wiedzieć czemu 😂 niby przyrost dobry, ale jednak gdzies z tyłu głowy jak czytam o wartościach 600 czy ponad 1000 to wiecie jak to jest 😂 czerwona lampka
 
Hej :) Zazwyczaj widuje w kalkulatorach uwzględnienie 14 dpo jako dnia pierwszego pomiaru, a później 16dpo, jako 48h później, wydaje mi sie, ze dopiero wyniki od 14dpo można brać na powaznie i zazwyczaj takie sie widuje na forum, u Ciebie pierwsza beta to 13 dpo, już w 14dpo byłaby wyższa. Tak czy inaczej wynik wyglada spoczko, nawet mniej czułe testy bez problemu go wychwycą, a koniec końców liczy się tylko przyrost.
Dziękuję!😘 Jakoś tak się zaniepokoiłam, odnalazłam wyniki z mojej pierwszej ciąży (obecnie 2letnia córeczka:)) i tam startowałam od bety 235. W środę od rana powtórzę. Dobrej nocy dziewczyny❤️
 
No i zaczęło się....
Najbardziej nie lubię etapu w którym nie mogę spać na brzuchu 😒 czyli cały okres ciąży (ze względu na tkliwe piersi / później brzuch) aż do przynajmniej pół roku czasu po porodzie (ze względu na zastoje spowodowane uciskiem piersi) eh.... Liczyłam że będzie łaskawiej 🥺😭 niby taka pierdoła a dyskomfort pozostaje 🤷🏻‍♀️
Hahhaa tez tego nie lubie ! :D wiec póki co korzystam i dalej śpię na brzuchu:D
 
reklama
Do góry