reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja się czułam super, bolało mnie tylko pierwszego dnia, drugiego nie chciałam przeciwbólowych bo to nie był bol z którym nie dałam rady wytrzymać, pielęgniarki się dziwiły i przynosily mi tabletki a ja uparcie twierdziłam że dziękuję. Bardzo szybko doszłam do siebie, ładnie mi się goiła blizna, no ogólnie jak słyszę to dziewczyny leżą umierają tydzień mężczyźni wszystko robią i ja dlatego strasznie jej nie chciałam bo nasłuchałam się strasznych rzeczy a że wyszło że musiałam ja mieć to wspominam ja bezproblemowo, nie bolało mocno, szybko doszłam do siebie i wszystko robiłam. Dla mię najgorsze były piersi, to był bol nie do wytrzymania, i to jest moja zmora pierwszych dwóch tygodni a cesarka w porównaniu do bólu piersi to pikuś dla mnie był.
Miałam identycznie. Super szybko doszłam do siebie. Później jedynie zdażyło się ze coś mnie blizna pociągła jak za szybko wstałam ale to bardzo rzadko. Wiec tez wspominam dobrze.
mialam wywoływany cewnikiem foleya, na drugi dzień oxy ale zatrzymało się na 5cm
 
reklama
U mnie na poziomie 37, 1 się utrzymuje potem na dwa dni wskoczyła do 37.3 potem spadła do 37, 1 do 37 a dziś wskoczyła na 37, 2 . Tak się waha 🤔
U mnie po owu w tym cyklu było 36,70 około, najwyższa była 1 września 36,90 a teraz spadała przez kilka dni do dzisiaj 36,73 i ja już czarne myśli mam 😔
 
Dzieki za odpowiedz😘 ja rodzilam naturalnie, wszedzie popekalam, dziecko za duze jak na moje mozliwosci (4170) dlatego mam straszna traume.. lekarka po porodzie cos wspomniala, ze nie powinnam urodzic naturalnie takiego dziecka.
Niestety dużo kobiet ma takie wspomnienia, dużo lekarzy mimo to ze widzi ze dziecko duże nie proponuje cesarki :(
 
U mnie po owu w tym cyklu było 36,70 około, najwyższa była 1 września 36,90 a teraz spadała przez kilka dni do dzisiaj 36,73 i ja już czarne myśli mam 😔
Zrób betę sprawdź przyrost dla spokojności. Tak samo jak ty panikuje i nie potrzebnie mierzymy tą cholerną temperaturę🥺🥺🥺 zobacz sobie na wykresy ciążowe na necie!!! Są podobne tempka skacze raz w górę i raz w dól...patrz u mnie też skacze o te 3 kreski
 
reklama
Do góry