reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

A ja z innej beczki. Jak u was z sexem? Ja w dzień mam ochotę a wieczorem, jak oboje już jesteśmy w łóżku, ochota mi moją. Czasem w nocy budzę się z małą ochota ale szkoda mi męża, bo rano do pracy wstaje...😄😄😄
 
reklama
A ja z innej beczki. Jak u was z sexem? Ja w dzień mam ochotę a wieczorem, jak oboje już jesteśmy w łóżku, ochota mi moją. Czasem w nocy budzę się z małą ochota ale szkoda mi męża, bo rano do pracy wstaje...😄😄😄
U nas seks wstrzymany do odwołania..lekarz w każdej przez 2-3 tyg. Kazał uważać 🤣narazie mąż coś tam nieśmiało wspomina ale póki nie nalega siedzę cicho🤣🤣🤣 mi się nie chce wcale...jestem tak zestresowana i wystraszona, że chyba mnie zblokowalo
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi, te ktore rodzily cc bardzo bolalo? Jak po cieciu sie czulyscie?
Ja się czułam super, bolało mnie tylko pierwszego dnia, drugiego nie chciałam przeciwbólowych bo to nie był bol z którym nie dałam rady wytrzymać, pielęgniarki się dziwiły i przynosily mi tabletki a ja uparcie twierdziłam że dziękuję. Bardzo szybko doszłam do siebie, ładnie mi się goiła blizna, no ogólnie jak słyszę to dziewczyny leżą umierają tydzień mężczyźni wszystko robią i ja dlatego strasznie jej nie chciałam bo nasłuchałam się strasznych rzeczy a że wyszło że musiałam ja mieć to wspominam ja bezproblemowo, nie bolało mocno, szybko doszłam do siebie i wszystko robiłam. Dla mię najgorsze były piersi, to był bol nie do wytrzymania, i to jest moja zmora pierwszych dwóch tygodni a cesarka w porównaniu do bólu piersi to pikuś dla mnie był.
 
Ja się czułam super, bolało mnie tylko pierwszego dnia, drugiego nie chciałam przeciwbólowych bo to nie był bol z którym nie dałam rady wytrzymać, pielęgniarki się dziwiły i przynosily mi tabletki a ja uparcie twierdziłam że dziękuję. Bardzo szybko doszłam do siebie, ładnie mi się goiła blizna, no ogólnie jak słyszę to dziewczyny leżą umierają tydzień mężczyźni wszystko robią i ja dlatego strasznie jej nie chciałam bo nasłuchałam się strasznych rzeczy a że wyszło że musiałam ja mieć to wspominam ja bezproblemowo, nie bolało mocno, szybko doszłam do siebie i wszystko robiłam. Dla mię najgorsze były piersi, to był bol nie do wytrzymania, i to jest moja zmora pierwszych dwóch tygodni a cesarka w porównaniu do bólu piersi to pikuś dla mnie był.
Dzieki za odpowiedz😘 ja rodzilam naturalnie, wszedzie popekalam, dziecko za duze jak na moje mozliwosci (4170) dlatego mam straszna traume.. lekarka po porodzie cos wspomniala, ze nie powinnam urodzic naturalnie takiego dziecka.
 
reklama
Dziewczyny, a powiedzcie mi, te ktore rodzily cc bardzo bolalo? Jak po cieciu sie czulyscie?
Bolec jakoś specjalnie nie bolało, przecież jest znieczulenie 😉. Po cesarce byłam na paracetamolu i sama się zdziwiłam, że tak dobrze to przeszłam. Po powrocie do domu przypomniałam sobie o cesarce, kiedy wieszałam firanki, jak schodziłam z taboreta.. poczułam ciągnięcie klamerek na cięciu...😅
 
Do góry