reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Tak dentystka myślała o tym, żeby tak zrobić, ale nie było co ratować . Jeszcze rósł tak dziwnie w stronę gardła. Bałam się cholernie czy coś złego się nie stanie😱😱😱na szczęście było ok
narazie przepłukała mi czymś i jak nie przejdzie do wieczora ból to dostałam augumentin. A jak to nie pomoże to wyrwanie ;( nie dość, że boję się dentystów to dodatkowy stres :(
 
U mnie w okolicy koleżanka rodziła w takim szpitalu (typowo ginekologiczno położniczy) ze nie ważne jakie duże dziecko i ile godzin się męczysz to masz urodzić naturalnie 😱
Straszne.
ja się cieszę ze moj lekarz podjął decyzje ze nie ma sensu mnie męczyć i dał 2h czy będzie postęp, nie było wiec cc ale jeszcze meczylam się ponad godzinę czekając na anestezjologa
 
Ja już od zmysłów odchodzę, jeszcze zauważyłam ze na ciele pojawiła mi się kreska ???? Czy wy tez macie takie coś ? Wcześniej tego nie miałam a już odchodzę dzisiaj od zmysłów. Jak kogoś obrzydza ciało innych to przepraszam 😩
9BF3002E-BF23-420B-8986-B0AAFCABD485.jpeg
 
reklama
Do góry