reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

u nas w grudniu kończy 4 lata .. Czasem wychodzę z siebie 🥴 zwłaszcza rano przed przedszkolem, gdy się spieszę i musisimy szybko się ubrać 🥴 taką z niej artystka, że jakby się trafiła druga taką samą to chyba mnie wykończą 😅 no i jest taka wygadana, że czasem to mi w piety aż pójdzie haha teraz się kłóci z tata bo ona chce siostrę i nie przyjmuje wgl myśli o bracie 😂
To u nas podobnie mala 2 miesiące później ma 4 lata to może taki wiek 🤦‍♀️ haha oj jak będzie siostra to mala przekręci ja na swoją stronę i będzie mama miała kolorowo 😂😂
 
reklama
Czytam każdy nastawia się na dziewczynke . Ale znalazłam chodz ktoś nastawił się na chłopca tak jak ja 👌😁 u nas tez dziewczynka już lata i pyskuje 🤦‍♀️😂
Ja bym wolała chłopca bo mamy 3 dziewczyny i 1 syna i to taki rodzynek w rodzinie bo same dziewczyny się rodzą no ale jak na razie wychodzi kolejna dziewczyna tylko że on już ma prawie 17 lat to różnicy chyba mu to nie zrobi że będzie miał 4 siostrę.
 
Czytam każdy nastawia się na dziewczynke . Ale znalazłam chodz ktoś nastawił się na chłopca tak jak ja 👌😁 u nas tez dziewczynka już lata i pyskuje 🤦‍♀️😂
Ja od początku myślałam że chłopak,maż był nawet pewien i podobno chłopak
Z tymi godzinami bo brałam zawsze dupka 6-14-22 więc nie wiedziałam czy na nowy czas brać od piątej [emoji14] no i cukier też zawsze mierzyłam o 6 a wczorajsza szósta to był już większy odstęp. Niemniej, nienawidzę zmian czasu [emoji14]
Ja miałam
Nie zauważyłam, żeby po duphastonie bolała mnie głowa.

Czy są tu dziewczyny które delikatnie plamią w ciąży?
 
Hej! Trzymam kciuki za wszystkie maluszki, żeby zdrowo rosły 😊 My jesteśmy już po badaniach prenatalnych, wstępnie też usłyszeliśmy płeć. Ma być dziewczynka, chociaż ja i nasze otoczenie byliśmy przekonani, że to chłopiec się urodzi. Mąż szczęśliwy. Pod koniec listopada mamy potwierdzić i w sumie już bym nie chciała, żeby coś się zmieniło.
 
Dobra, to ja z nudów przed wizytą zrobiłam kilka przesądów dotyczących płci :D
Od razu mówię, ze nie wierzę w żadne przesądy, ale kocham podliczanie wszelakich wyników hahah

słodkie vs słone: słone=chłopiec
mocne mdłości: tak=dziewczynka
glow: nie, wszystko suche=dziewczynka
partner tyje: nie=chłopiec
humorki: tak=dziewczynka
tętno płodu: wysokie=dziewczynka
wg chińskiego kalendarza=chłopiec
tętno matki przed poczęciem: niskie=dziewczynka

to mamy 3 dla chłopca i 5 dla dziewczynki!
Nie jestem w stanie ocenic np wysokosci brzucha, bo ledwo go mam :D
Za 2h się okaże :)
 
Dobra, to ja z nudów przed wizytą zrobiłam kilka przesądów dotyczących płci :D
Od razu mówię, ze nie wierzę w żadne przesądy, ale kocham podliczanie wszelakich wyników hahah

słodkie vs słone: słone=chłopiec
mocne mdłości: tak=dziewczynka
glow: nie, wszystko suche=dziewczynka
partner tyje: nie=chłopiec
humorki: tak=dziewczynka
tętno płodu: wysokie=dziewczynka
wg chińskiego kalendarza=chłopiec
tętno matki przed poczęciem: niskie=dziewczynka

to mamy 3 dla chłopca i 5 dla dziewczynki!
Nie jestem w stanie ocenic np wysokosci brzucha, bo ledwo go mam :D
Za 2h się okaże :)
Ja kocham tylko 1 z igłą i nitka ,3x się sprawdziło.
 
Dobra, to ja z nudów przed wizytą zrobiłam kilka przesądów dotyczących płci :D
Od razu mówię, ze nie wierzę w żadne przesądy, ale kocham podliczanie wszelakich wyników hahah

słodkie vs słone: słone=chłopiec
mocne mdłości: tak=dziewczynka
glow: nie, wszystko suche=dziewczynka
partner tyje: nie=chłopiec
humorki: tak=dziewczynka
tętno płodu: wysokie=dziewczynka
wg chińskiego kalendarza=chłopiec
tętno matki przed poczęciem: niskie=dziewczynka

to mamy 3 dla chłopca i 5 dla dziewczynki!
Nie jestem w stanie ocenic np wysokosci brzucha, bo ledwo go mam :D
Za 2h się okaże :)
Ale się uśmiałam 😂 u mnie 2 dla chłopca , 6 dziewczynka 😂 no nie może być inaczej 😁
 
reklama
Do góry