reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dzień dobry.
Wczoraj intensywny Dzień. Cały poza domem.
Syn z drużna zajęli 2 miejsce 😍😍💕
Nataniel szczęśliwy podwójnie, tata też będzie miał kolejne dziecko w podobnym terminie 💕ma też córkę z tego roku co moja malutka 🥰

Dzisiaj prenatalne o 11❗

Cukier znowu większy, heh skazana jestem na "dietę"🤪🤪
Nataniel też ładne imię🙂♥️ miałam chłopca w grupie o tym imieniu 😏 czarne kręcone włosy inteligentny i śliczny🤣🤣 ciężko mi będzie wybrać imię, bo każde kojarzy mi się z dzieckiem z przedszkola 😎😋
Gratulacje dla syna za takie super miejsce 🏆🙂
@outofthebox super wieści 🤗♥️ teraz na spokojnie na prenatalne 🙂 (jeszcze nie miałaś? Już się pogubiłam kto i kiedy ..większość w tym tygodniu 😋). Bez sensu jak znają już płeć i czekać z tym przecież nic przez 3 dni się nie zmieni 🤣
 
reklama
Super.
Dlaczego dopiero po 12?
Skomplikowana sprawa :D Ale sprowadza się do tego, ze tu do 12. tygodnia aborcja jest legalna bez większych obostrzeń, wiec kiedyś zrobili sobie referendum, czy ograniczyć informowanie o płci, żeby uniknąć sytuacji, ze ktoś jej dokonuje z pobudek płci dziecka, zagłosowali na „tak” :D Aczkolwiek nie było takich przypadków wcześniej, żeby ludzie chcieli robić takie głupie rzeczy, po prostu prewencyjnie :D Szczerze, to poprzednio zalezalo mi na konkretnej płci, a teraz absolutnie wszystko mi jedno, oby tym razem się udało :)
 
Skomplikowana sprawa :D Ale sprowadza się do tego, ze tu do 12. tygodnia aborcja jest legalna bez większych obostrzeń, wiec kiedyś zrobili sobie referendum, czy ograniczyć informowanie o płci, żeby uniknąć sytuacji, ze ktoś jej dokonuje z pobudek płci dziecka, zagłosowali na „tak” :D Aczkolwiek nie było takich przypadków wcześniej, żeby ludzie chcieli robić takie głupie rzeczy, po prostu prewencyjnie :D
Rozumiem.
 
Skomplikowana sprawa :D Ale sprowadza się do tego, ze tu do 12. tygodnia aborcja jest legalna bez większych obostrzeń, wiec kiedyś zrobili sobie referendum, czy ograniczyć informowanie o płci, żeby uniknąć sytuacji, ze ktoś jej dokonuje z pobudek płci dziecka, zagłosowali na „tak” :D Aczkolwiek nie było takich przypadków wcześniej, żeby ludzie chcieli robić takie głupie rzeczy, po prostu prewencyjnie :D Szczerze, to poprzednio zalezalo mi na konkretnej płci, a teraz absolutnie wszystko mi jedno, oby tym razem się udało :)
Ale za te 3 dni podadzą?
 
Skomplikowana sprawa :D Ale sprowadza się do tego, ze tu do 12. tygodnia aborcja jest legalna bez większych obostrzeń, wiec kiedyś zrobili sobie referendum, czy ograniczyć informowanie o płci, żeby uniknąć sytuacji, ze ktoś jej dokonuje z pobudek płci dziecka, zagłosowali na „tak” :D Aczkolwiek nie było takich przypadków wcześniej, żeby ludzie chcieli robić takie głupie rzeczy, po prostu prewencyjnie :D Szczerze, to poprzednio zalezalo mi na konkretnej płci, a teraz absolutnie wszystko mi jedno, oby tym razem się udało :)
Super, że badania są ok. Co do płci też nie mam wymarzonej, najważniejsze żeby zdrowe było. Miłego tygodnia, ja w tym na zdalnej w domciu więc od razu lepiej na duszy ;)
 
Dzień dobry.
Wczoraj intensywny Dzień. Cały poza domem.
Syn z drużna zajęli 2 miejsce 😍😍💕
Nataniel szczęśliwy podwójnie, tata też będzie miał kolejne dziecko w podobnym terminie 💕ma też córkę z tego roku co moja malutka 🥰

Dzisiaj prenatalne o 11❗

Cukier znowu większy, heh skazana jestem na "dietę"🤪🤪
Trzymam kciuki! Moje prenatalne dziś dopiero o 14, nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się stresowałam 😭
 
reklama
Do góry