reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja robię test pappa, ale głównie dlatego, ze w tych badaniach wyszły mi rzeczy obciążające łożysko i z góry mam zagrożenie stanem przedrzucawkowym, wiec głównie ten stan łożyska i statystyka tu mnie interesuje, ciekawe czy krew wpływa na wyniki białka pappa czy hcg, u mnie pappa chyba jest darmowa, lekarka ogolnie mówiła, ze nie ma sensu jeśli robię nifty, ale ona już wiele rzeczy zignorowała u mnie :D
Dzięki dziewczyny! Czyli jest jednak coś co wykrywa pappa a nie nifty.
No właśnie moj lekarz najchętniej wszystko bez względu na koszty [emoji28] a ja się nie łapę na nic refundowanego [emoji1745]
 
reklama
Mnie na chwilę odrzucilo od kawy, ale teraz znów mam smaki czasem i pije taka słaba z ekapresu z mlekiem. Za to od kilku dni wcinam kwaśne żelki, a na kolację obowiązkowo robię sobie kaszę manne 😂 ta ciąża jest dla mnie jedną wielka zagadka jeśli chodzi o jedzenie, co chwilę mi się coś odmienia. W pierwszej ciąży wcinalam tylko slodycze, lody a odrzuciło mnie całkiem od mięsa. Wyszła z tego córa 😁 ciekawe co teraz będzie 😉
Jutro mam wizytę, ale dopiero o 19:15 ale będę cały dzień wyczekiwac do wieczora 😆
Tydzień temu przechodziłam taką samą fazę-żelki i kasza manna😂 mój biedny chłop zasuwał wieczorem do sklepu bo zachciało mi się tzw. grysiku😁😁
 
Tak mnie dzisiaj boli głowa że chyba nie zasnę... Mam nadzieję że nie zaczyna się migrena 😫albo to z nerwów przed wizytą to też noc będzie z głowy.... 🙆🏻‍♀️
Kurcze większość już ma prenatalne ustalone, ja pewnie jutro będę się umawiać z moim lekarzem... Dziś 10+2
Oby było wszystko dobrze 🙈🙈
 
Dzień dobry.
Wczoraj intensywny Dzień. Cały poza domem.
Syn z drużna zajęli 2 miejsce 😍😍💕
Nataniel szczęśliwy podwójnie, tata też będzie miał kolejne dziecko w podobnym terminie 💕ma też córkę z tego roku co moja malutka 🥰

Dzisiaj prenatalne o 11❗

Cukier znowu większy, heh skazana jestem na "dietę"🤪🤪
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z lasu z krzywej cukrowej. Dzis testuje nowe labolatorium i jestem zaskoczona że dostalam od nich glukoze choc mialam swoją. I pomimo tego że była cytrynowo- miętowa to ledwie ją przełknęłam. Szkoda ze nie ma tu żadnych leżanek bo 2 h na krzesełku ojojoj
 
Hej . Nadrobilam weekendowe wpisy :) u nas za oknem biało od mrozu. Rozpalilam drewno w kominku,żebyśmy nie miały zimno. Dziewczyny jeszcze śpią a ja pije kawę, którą mogę w końcu pić po odrzuceniu. Choć nie pije jej codziennie. Ja też w tej ciąży nie mam specjalnych zachcianek a może bardziej nie mam apetytu na jakieś szczególne dania. Jest mi obojętne co zjem. Zrobiłam chatke puchatka w ramach ciasta weekendowego i mimo ,że je lubię jakoś mnie nie ciągnęło do jedzenia go. Wplanach mam sprzątanie jak zwykle bo z dziećmi to na prawdę codzień jest syf. Ograniczylam im zabawki to znalazły akcesoria z kuchni i mają na nie jazde :D

Ja dziś 10+6 za 2 tygodnie wizyta <3
 
Witam sie z lasu z krzywej cukrowej. Dzis testuje nowe labolatorium i jestem zaskoczona że dostalam od nich glukoze choc mialam swoją. I pomimo tego że była cytrynowo- miętowa to ledwie ją przełknęłam. Szkoda ze nie ma tu żadnych leżanek bo 2 h na krzesełku ojojoj
Ja właśnie mogłabym tylko wykonać w szpitalu jeśli bym się zdecydowała żeby móc się położyć
 
reklama
Dzień dobry w nowym tygodniu :)

Właśnie dostałam informacje o wynikach niptu, strasznie szybko im poszło, 5 dni roboczych :o

Tak czy inaczej - ryzyko trisomii minimalne, płeć też jest znana ale wg prawa tu gdzie mieszkam, lekarze mogą ją przekazać po skończonym 12tym tygodniu, czyli za 3 dni xd

Zawsze to krok do przodu <3
Super.
Dlaczego dopiero po 12?
 
Do góry