reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej dziewczyny , chciałam was dopytać czy wy też ciągle czujecie jakby wodnista wydzielinę w ciągu tego 1 trymestru ? Mam takie ciągle wrażenie kurde 😳
Możecie wpisać mnie na 10.05 z terminem ale znając życie pewnie będzie z miesiąc prędzej jak w poprzedniej ciąży 🤣
 
reklama
Hej dziewczyny , chciałam was dopytać czy wy też ciągle czujecie jakby wodnista wydzielinę w ciągu tego 1 trymestru ? Mam takie ciągle wrażenie kurde 😳
Możecie wpisać mnie na 10.05 z terminem ale znając życie pewnie będzie z miesiąc prędzej jak w poprzedniej ciąży 🤣
Chodzi Ci o półprzezroczyste, dość gęste tak jakby upławy?
 
Dzień dobry Wszystkim! Chętnie dołączę do przyszłych Mam majowych, mam termin na koniec maja, teoretycznie :) Trochę o mnie to 40 na karku i w sumie lekarz nie dawal mi wielkich szans na ciążę więc właściwie się pogodziłam.z tym..a tu bum..ciąża..pierwsza..8tc się zaczyna. Ja totalnie zielona i oswajam sie jeszcze chyba. Jest tu jakaś mama w podobnym wieku, z tzw. geriatryczną ciążą (tak fachowo lekarze mowią). Pozdrawiam serdecznie:)
Ja też już 40 skończone i 11 TC się kończy 🙂trzymam kciuki!!
 
Dziewczyny, czy Wam też na tym etapie już mniej dokuczały mdłości? Jestem dzisiaj 8+5 i czuję jednak poprawę, jest 15:00, a mnie nie mdli jakoś strasznie, może 2/10. Juz tak nie raz miałam, że raz te objawy były mniejsze, raz większe...ale przed wizytą wszystko mnie stresuje podwójnie.
Ja nie mam nic z objawów od dawna.
 
Hej. Dzisiaj dość normalnie spałam 😆w sensie aż do 6😁
Ja za to miałam koszmar 😎😎że zgubiłam moje dzieci przedszkolne jak byliśmy w Domu Kultury😱😱 szukałam ich pół dnia i znalazłam, a potem wyłam razem z nimi 🤣🤣🤣 aż mnie głowa bolała hehe wyjęłam Apap, ale jak zjadłam śniadanie ..hmmm śniadanie 😎 trzy gryzy drożdżówki i pół jogurtu ..to przeszedł ból głowy.

Ja też mam wodnisty śluz cały czas 🙂
Rano sprawdziłam tętno dzidzi 😃 mąż się ze mnie śmieje, że kupiłam sobie zabawkę i się ekscytuje 🤣🤣 łożysko jest na przedniej ściance, więc i tam jest maleństwo zatem słychać za każdym razem, jakby było z tyłu to bym to rzuciła w kąt😃
 
U mnie ostatnio dni tak intensywne, że aż sama się martwię czy nie przesadzam trochę 🙄 Ale jakoś nie mogę, jak jest coś do roboty i ludzie wokół mnie robią to ja nie umiem usiąść i nie robić też 😅 Jutro musimy iść rano na cmentarz trochę posprzątać przed 1.11 a po południu dalsza część z tapetami. Myślę, że jak poczuje, że nie daje rady faktycznie to odpuszczę
Ty nie szalej kobieto🙂🙂choć ruch wskazany w ciąży, ale ty to już jak zawodowy budowlaniec 🤣🤣 ja też nie umiem siedzieć jak ktoś obok coś robi ..ale hehe teraz mam spadek mocy i jak mąż meble składał to spałam sobie rozwalona na kanapie obok 😱😎nic a nic mnie nie ruszało nawet walenie młotem. Kładłam się były tylko szuflady otworzyłam oczy był stelaż szafy a potem już cała 🤣🤣 za to później wszystko zmiotlam razem pozbieraliśmy narzędzia i zmyłam podłogi, żeby nie było 😃😃
 
Ty nie szalej kobieto🙂🙂choć ruch wskazany w ciąży, ale ty to już jak zawodowy budowlaniec 🤣🤣 ja też nie umiem siedzieć jak ktoś obok coś robi ..ale hehe teraz mam spadek mocy i jak mąż meble składał to spałam sobie rozwalona na kanapie obok 😱😎nic a nic mnie nie ruszało nawet walenie młotem. Kładłam się były tylko szuflady otworzyłam oczy był stelaż szafy a potem już cała 🤣🤣 za to później wszystko zmiotlam razem pozbieraliśmy narzędzia i zmyłam podłogi, żeby nie było 😃😃
Rany, mnie tzn. Nas czeka też przemeblowanie i przeorganizowanie mieszkania, już się stresuję jak to zrobić..;) miłej niedzieli Wszystkim 🌞
 
Rany, mnie tzn. Nas czeka też przemeblowanie i przeorganizowanie mieszkania, już się stresuję jak to zrobić..;) miłej niedzieli Wszystkim 🌞
Nas też czeka przeorganizowanie i nie mamy pojęcia jeszcze jak... Bo mamy 2 pokojowe ok. 40m2... Największym problemem będzie zmieścić wózek - bo jak wiadomo, te na klatce stać nie mogą, nie powinny i bym się bała :p (A nie mamy balkonu, nie mam pojęcia czy jest wózkownia, wiem że jest rowerownia, ale cała zapchana rowerami)
 
reklama
Dzień dobry
Nas też czeka przeorganizowanie i nie mamy pojęcia jeszcze jak... Bo mamy 2 pokojowe ok. 40m2... Największym problemem będzie zmieścić wózek - bo jak wiadomo, te na klatce stać nie mogą, nie powinny i bym się bała :p (A nie mamy balkonu, nie mam pojęcia czy jest wózkownia, wiem że jest rowerownia, ale cała zapchana rowerami)
.
 
Ostatnia edycja:
Do góry