reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dzień dobry

U nas też 40m2 i też bez balkonu🙂 Jak tam z wizytami w tym tygodniu, ktoś się wybiera? Ja mam w środę, ostatnio byłam miesiąc temu, więc nie mam pojęcia, czego się spodziewać.
Ja mam USG w środę - mamy nadzieję ujrzeć wielkości ok. 7tc3d... Z serduszkiem jak poprzednio...
Jak zwykle łapie mnie lekki stres :-(
Ale mam nadzieję, że jak już się zasiało, wykiełkowało to urośnie...

A jutro planuję iść do przychodni przyszpitalnej umówić się na prowadzenie ciąży na NFZ, bo mam skierowanie do poradni perinantologicznej...
 
reklama
Nas też czeka przeorganizowanie i nie mamy pojęcia jeszcze jak... Bo mamy 2 pokojowe ok. 40m2... Największym problemem będzie zmieścić wózek - bo jak wiadomo, te na klatce stać nie mogą, nie powinny i bym się bała :p (A nie mamy balkonu, nie mam pojęcia czy jest wózkownia, wiem że jest rowerownia, ale cała zapchana rowerami)
Może kup taki co się dobrze składa żeby go składać w razie w 😀 ja mam cybex to wystarczy odpiąć gondole i składa się jedna ręka
 
Dzień dobry

U nas też 40m2 i też bez balkonu🙂 Jak tam z wizytami w tym tygodniu, ktoś się wybiera? Ja mam w środę, ostatnio byłam miesiąc temu, więc nie mam pojęcia, czego się spodziewać.
My też ten sam metraż i brak balkonu, 4piętro bez windy ..wózek będzie w aucie tylko nosidełko będę wnosić i tak codziennie będę córę do szkoły wozić 😎
Ja mam wizytę w piątek..prenatalne 😱
 
reklama
Gondola zawsze mniejszy problem niż gabarytowo cały wózek 😀
Jak będzie bliżej rozwiązania zaczniemy szukać odpowiedniego wózka... Na razie "oby do 12tc i prenatalnych" później "oby do połówkowego USG"... A na dobrą sprawę stres przejdzie jak dostanie sterydy na rozwój płucek (wolałabym, aby dostało, niż narażać się na poród przedwczesny bez takiego zabezpieczenia)...
 
Do góry