reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Po mnie głównie pod koniec. A teraz to szkoda gadać. Kiedyś babka do mnie w dino - proszę przede mną jest pani w ciąży. Mówię dziękuje bardzo ale nie jestem …
Tak jej się głupio zrobiło ze poszła z kolejki ze czegos zapomniała
 
reklama
Kurczę, jednak osiwieję w tej ciąży...spokoju mi to CRL nie dawało (że jest -3 dni, a ostatnio niby +1) i się naczytałam, że ryzyko poronienia w takim przypadku to 32%....masakra ta niepewność, jestem już super zmęczona. Czy którakolwiek z Was miała taką różnicę na minus w poprzednich ciążach na przykład i było ok? Nie wiem już serio co myśleć :(
 
Kurczę, jednak osiwieję w tej ciąży...spokoju mi to CRL nie dawało (że jest -3 dni, a ostatnio niby +1) i się naczytałam, że ryzyko poronienia w takim przypadku to 32%....masakra ta niepewność, jestem już super zmęczona. Czy którakolwiek z Was miała taką różnicę na minus w poprzednich ciążach na przykład i było ok? Nie wiem już serio co myśleć :(
Ja miałam Zawsze tydzień starsza ciążę w pierwszej ciąży ale koleżanki nie raz miały ciąże młodsze o kilka dni, nigdy nie słyszałam zeby to byl problem, każde dziecko rozwija się inaczej, nie czytaj glupit na tym internecie,słuchaj lekarza i tylko lekarza nir używaj wujka Google do wyszukiwania sobie problemów. Ja pierwsza ciążę słuchałam lekarza i nie szukałam nic w internecie i to samo robie teraz. Po co wyszukiwać sobie problemy a potem się tym męczyć ?? Ty sobie robisz źle, bo to potem Ty ciągle o tym myślisz, nie możesz się skupić na czym innym, tylko sobie psujesz humor zamiast cieszyc się tym co jest. Zaufaj lekarzowi a internetu używaj do pisania tutaj, instagrama czy podejrzenia fb, oglądaj rzeczy dla maluszków a złe rzeczy do czytania po prostu odsun jak najdalej się da.
 
Kurczę, jednak osiwieję w tej ciąży...spokoju mi to CRL nie dawało (że jest -3 dni, a ostatnio niby +1) i się naczytałam, że ryzyko poronienia w takim przypadku to 32%....masakra ta niepewność, jestem już super zmęczona. Czy którakolwiek z Was miała taką różnicę na minus w poprzednich ciążach na przykład i było ok? Nie wiem już serio co myśleć :(
Co usg będą różnicę,większe czy mniejsze.
Ja na początku miałam dziecko mniejsze,teraz było większe o dzień.absolutnie tym się nie przejmuje. W każdej ciąży miałam różnicę. Maleństwo się rusza,nie zawsze idzie idealnie je zmierzyć.
 
Oj tak szybko? Może tylko Braxtons-Chicksa? 🤔🤔 Ja szczerze mówiąc nigdy nie wiedziałam czy to już te skurcze czy nie🤣 kiedy czas i do dziś nie wiem hehe przy pierwszym porodzie dwa duże skurcze odeszły wody i po problemie ..myk do szpitala. Przy drugim poród wywoływany bez żadnych skurczy i nawet szyjka zero skrócenia i rozwarcia - zmniejszała się ilość wód i pępowina z anomalią😑 2naczyniowa zamiast 3. Skierowanie do szpitala na luzaku 😏 najlepsze jak jedziesz do porodu robią wywiad przy przyjęciu boli i jeszcze masz odpowiadać na pytania 🤣🤣
 
Oj tak szybko? Może tylko Braxtons-Chicksa? 🤔🤔 Ja szczerze mówiąc nigdy nie wiedziałam czy to już te skurcze czy nie🤣 kiedy czas i do dziś nie wiem hehe przy pierwszym porodzie dwa duże skurcze odeszły wody i po problemie ..myk do szpitala. Przy drugim poród wywoływany bez żadnych skurczy i nawet szyjka zero skrócenia i rozwarcia - zmniejszała się ilość wód i pępowina z anomalią😑 2naczyniowa zamiast 3. Skierowanie do szpitala na luzaku 😏 najlepsze jak jedziesz do porodu robią wywiad przy przyjęciu boli i jeszcze masz odpowiadać na pytania 🤣🤣
Właśnie nie do końca wie co jest grane,to jej 3 poród. Tak jeszcze nie miała. No,ale zbiera się do szpitala skoro w 34 ją wzięło,ona niby wiedziała że może wcześniej urodzić,wcześniejsze dzieciaki też przed terminem.
No,najlepiej byłoby żeby tak wody odeszły.
Ja tak miałam ostatnio właśnie,jestem na wsi,ok 60 km od szpitala/domu,torba nie spakowana,nic.i nagle wody odeszły ,dość szybko regularne skurcze 😅i jazda do szpitala,po drodze telefon do lekarza żeby czasem nie okazało się,że ktoś inny będzie mnie przyjmowaćł😆😆😆,nie robił cięcia.
Przy synu było inaczej,szpital,patologia,oxy i cięcie.
 
reklama
Czesc dziewczyny, ciesze się ze rosną w was zdrowe, dzieciaczki, zycze każdej z Was spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.

Ja w czwartek ide do szpitala, mają mi dac jakies tabletki aby sama sie wyczyściła, ewentualnie w piątek mnie doczyszcza, w piątek popołudniu do domu, w piątek mamy rocznicę ślubu z mężem, ech cudowna rocznica :-(,pozdrawiam Was wszystkie
 
Do góry