reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny wczoraj byłam u lekarza i znow się martwię. Pojawił się zarodek 6t2d ale pęcherzyk jest 5t6d różnica pomiędzy nimi wynosi 3 dni.
Zarodek ma 5,5mm a pęcherzyk uśredniając 11,5mm
Lekarz powiedział, żeby nie nastawiać się super optymistycznie i przyjść za tydzień.
Miałyście podobny przypadek, jak to się skończyło ?

A i pęcherzyk tez nie jest równy ma 14x10x11mm to normalne ?

Powiedzcie cos 🙏
postaraj się nie denerwować, nie czytać tylko skupić się na tym ze za tydzien wszystko się wyjaśni. Wiem, ze tydzień to wieczność. Sama przez to przechodziłam, ale jedyne co mozesz zrobic to zadbać terwz o siebie i czekać. Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści za tydzień🙂
 
reklama
Właśnie nie. Mam ochotę przy następnym razem
Tez tak miałam igg powyżej normy ,igm w normie .Lekarz mi wyjaśnił ze to znaczy ,ze cytomegalia kiedys musiała być przebyta w przeszłości a na chwile obecna wszystko jest ok👍Co innego jeśli igm byłoby tez powyżej normy ,to wtedy oznacza ,ze jest dalej w naszym organizmie
 
Dziewczyny wczoraj byłam u lekarza i znow się martwię. Pojawił się zarodek 6t2d ale pęcherzyk jest 5t6d różnica pomiędzy nimi wynosi 3 dni.
Zarodek ma 5,5mm a pęcherzyk uśredniając 11,5mm
Lekarz powiedział, żeby nie nastawiać się super optymistycznie i przyjść za tydzień.
Miałyście podobny przypadek, jak to się skończyło ?

A i pęcherzyk tez nie jest równy ma 14x10x11mm to normalne ?

Powiedzcie cos 🙏
Dziwne. Mi tez nigdy lekarz nie mierzył już pęcherzyka tylko sam zarodek
 
To jest o czym pisałam,że weszłaś delikatnie na ujemny bilans(zmiana jedzenia),to też warto mieć na uwadze,bo o ile naturalne spadki wagi są ok to ujemny bilans nie. Ale jesteś pod kontrolą lekarza więc na pewno będę wszystko super.
Ja na diecie z córka i tak dowaliłam,ale mega dużo schudłam przed ciąża to organizm organizuje jak szalony.
A no właśnie a ja przytyłam przed ciążą .. więc może mi się wyrówna .. staram się jeść tak żebym głodna nie była ale szczerze kcal nie liczę .. teraz też wczoraj jadłam ten sam chleb co dzisiaj na śniadanie tylko wczoraj z warzywami dziś dołożyłam serek grani i wczoraj cukier z81 a dziś 130
 
A no właśnie a ja przytyłam przed ciążą .. więc może mi się wyrówna .. staram się jeść tak żebym głodna nie była ale szczerze kcal nie liczę .. teraz też wczoraj jadłam ten sam chleb co dzisiaj na śniadanie tylko wczoraj z warzywami dziś dołożyłam serek grani i wczoraj cukier z81 a dziś 130
Jak ktoś nie liczył przed to w ciąży tym bardziej nie musi. Ja tylko tak ogólnie napisałam że czasem lubi się zejść dużo po niżej,ale to zaraz lekarz zauważy.
130 po godz ok. Twarożek więcej tłuszczu ma
 
Kurcze u mnie nigdy nikt nie oceniał wieku pęcherzyka osobno, ale jak czytałam, to u mnie tez byłby mniejszy, moj jest totalnie nieregularny, długi i wąski i duzo takich widziałam tu… Jeśli to byłaby jakaś ogromna roznica, to pewnie by i u mnie mierzyli i porównywali, ale 3 dni to jest nic… Byłaś w stanie zobaczyć już serce?
Jeszcze nue, alerkarz mówił ze tu bez paniki jest jeszcze czas
 
reklama
Do góry