reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny. Dziś u mnie 10+5 z om. Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Wyniki badań podobno książkowe :) jeszcze tylko czekam na wyniki cytologii 19.10 usg więc nie mogę się doczekać 😊
Widziałam, że pisałyście już o imionach 🤔
U mnie dla dziewczynki milion pomysłów ale najbardziej podobają mi się Berenika i Marcelina. Dla chłopca na chwile obecną jedynie Józef a poza tym brał pomysłów 🤣
Pytanie do was. Prowadzicie ciążę prywatnie? Na NFZ? Czy tak i tak?
Wczoraj rozmawialam z koleżanką że dobrze jest połączyć.. Co Wy o tym ? 🤔
 
Hej dziewczyny. Dziś u mnie 10+5 z om. Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Wyniki badań podobno książkowe :) jeszcze tylko czekam na wyniki cytologii 19.10 usg więc nie mogę się doczekać 😊
Widziałam, że pisałyście już o imionach 🤔
U mnie dla dziewczynki milion pomysłów ale najbardziej podobają mi się Berenika i Marcelina. Dla chłopca na chwile obecną jedynie Józef a poza tym brał pomysłów 🤣
Pytanie do was. Prowadzicie ciążę prywatnie? Na NFZ? Czy tak i tak?
Wczoraj rozmawialam z koleżanką że dobrze jest połączyć.. Co Wy o tym ? 🤔
Prywatnie.
Nie łącze bo nie lubię kombinować,wiem po sobie,że źle się to u mnie sprawdza.
 
Ja prowadzę ciążę prywatnie. Pewnie do 20 tyg bede prowadziła ją u mojej lokalnej Pani dr a pozniej zapisze się do lekarza który pracuje w szpitalu w którym będę rodzić. Tak też zrobiłam w poprzedniej ciąży.
Dobrze jest połączyć jeśli zależy Ci na skierowaniach na badania. Bo jednak prywatnie troche badania kosztują...
@gorla kciuki za wizytę.
Najdłuższe dodziny to te przed wizytą 😅
 
Hej dziewczyny. Dziś u mnie 10+5 z om. Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Wyniki badań podobno książkowe :) jeszcze tylko czekam na wyniki cytologii 19.10 usg więc nie mogę się doczekać 😊
Widziałam, że pisałyście już o imionach 🤔
U mnie dla dziewczynki milion pomysłów ale najbardziej podobają mi się Berenika i Marcelina. Dla chłopca na chwile obecną jedynie Józef a poza tym brał pomysłów 🤣
Pytanie do was. Prowadzicie ciążę prywatnie? Na NFZ? Czy tak i tak?
Wczoraj rozmawialam z koleżanką że dobrze jest połączyć.. Co Wy o tym s
Szukałam lekarza prywatnie i NFZ ale szczerze mówiąc mega trudno o dobrego lekarza. Jak znalazłam to mi powiedziała pani w rejestracji że mogę przyjść ale muszę czekać i prosić lekarza żeby mnie przyjol. Wogole co za czasy że prywatnie to nie ma problemu a NFZ się trzeba poniżać. Chodzę prywatnie i jestem zadowolona choć dość szarpie po kieszeni 😁😁😁
 
A no właśnie a ja przytyłam przed ciążą .. więc może mi się wyrówna .. staram się jeść tak żebym głodna nie była ale szczerze kcal nie liczę .. teraz też wczoraj jadłam ten sam chleb co dzisiaj na śniadanie tylko wczoraj z warzywami dziś dołożyłam serek grani i wczoraj cukier z81 a dziś 130
U mnie diabetolog zwróciła mi uwagę żeby używać tylko serek półtłusty taki w kostce bo inne serki do smarowania mogą podnosić cukier. I faktycznie użyłam raz takiego do smarowania to cukier mi mega wywaliło do góry
 
reklama
Do góry