reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dwóch ginekologow mówiło mi ,że kobiety chudną przy cukrzycy ciążowej. W ciąży nikt kcal nie liczy. Wystarczy,że zmienisz nawyki. Zjesz coś bez cukru i już masz mniej kcal i jesteś syty. Po za tym ja mam tak , że nie mogę się najeść w ciąży bo zawsze zbiera mi się na wymioty i mdłości. Jedzenie małych posiłków często sprzyja odchudzaniu.
Ja tam liczyłam 😉,więc nie że nikt.
Ale żeby nie zejść poniżej.
 
Mi zleciało na początku 3 kg ale myślę że to że stresu. Więcej myślę że mimo cukrzycy nie schudnę bo jestem już kilka lat na tego typu diecie więc myślę że bilans kaloryczny nie zmieni się. Cukru to ja już dawno nie czułam w ustach [emoji3]
 
Polecam erytrytol, limit dzienny to 25g, mniej efektów ubocznych niż ksylitol i nie smakuje słodzikiem/metalem/czymś dziwnym. Jedynie co, jest mniej słodki niż sacharoza, wydaje mi się, ze ma 70% słodkości sacharozy. Ja cukrzycy nie mam, ale słodzę erytrytolem od min roku, bo mam wyrzuty sumienia ile cukru używam i jak to wpływa na zęby i kg :D No i indeks gikemiczny zero, jest przeciwutleniaczem, a dla zębów to jest wręcz dobry :D
 
Dziewczyny wczoraj byłam u lekarza i znow się martwię. Pojawił się zarodek 6t2d ale pęcherzyk jest 5t6d różnica pomiędzy nimi wynosi 3 dni.
Zarodek ma 5,5mm a pęcherzyk uśredniając 11,5mm
Lekarz powiedział, żeby nie nastawiać się super optymistycznie i przyjść za tydzień.
Miałyście podobny przypadek, jak to się skończyło ?

A i pęcherzyk tez nie jest równy ma 14x10x11mm to normalne ?

Powiedzcie cos 🙏
 
Dziewczyny wczoraj byłam u lekarza i znow się martwię. Pojawił się zarodek 6t2d ale pęcherzyk jest 5t6d różnica pomiędzy nimi wynosi 3 dni.
Zarodek ma 5,5mm a pęcherzyk uśredniając 11,5mm
Lekarz powiedział, żeby nie nastawiać się super optymistycznie i przyjść za tydzień.
Miałyście podobny przypadek, jak to się skończyło ?

A i pęcherzyk tez nie jest równy ma 14x10x11mm to normalne ?

Powiedzcie cos 🙏
Kurcze u mnie nigdy nikt nie oceniał wieku pęcherzyka osobno, ale jak czytałam, to u mnie tez byłby mniejszy, moj jest totalnie nieregularny, długi i wąski i duzo takich widziałam tu… Jeśli to byłaby jakaś ogromna roznica, to pewnie by i u mnie mierzyli i porównywali, ale 3 dni to jest nic… Byłaś w stanie zobaczyć już serce?
 
reklama
Do góry