reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja tez chodzę prywatnie i ten lekarz tez pracuje w szpitalu i to on będzie mi robił cc jak za pierwszym razem. Ja bym obawiała się łączyć bo lekarze są tacy ze jeszcze zrobią wyrzuty ze chodzisz do innego, jeden drugiemu wchodzi w kompetencje, jeden powie ze jest ok drugi ze coś nie tak i woda z mózgu. Wole już płacić i być spokojna
 
reklama
Ja dziś mam wizytę o 12.40😱😱 chciałabym już być po ..

Ja dopiero na 16
Który tydzień?
Trzymam kciuki za wizyty ✊ Dawajcie znać po ❤️

Ja prowadzę prywatnie mimo że na początku miałam ambitne plany prowadzić też i na NFZ, jednak u mnie w mieście NFZ ogranicza się do ginekologa w szpitalu, trafiłam na panią, która nie chciała mi zrobić usg bo już miałam wcześniej robione przez plamienia u innego lekarza i twierdziła, że w ciąży tylko 3 usg się robi bo więcej szkodzi 😂 Tak się skończyły moje plany i zostałam przy prywatnym 😅 Jednak gdyby lekarz na NFZ był super to bardzo chętnie bym tam została 🙈
 
Ja chodzę na NFZ. USG na każdej wizycie, badania wszystkie mi zleca. Pierwsza ciąża prywatnie - wydalam kupę kasy, a wizyty trwały 5 min 😉 lekarz argumentował to tak, że po prostu wszystko jest ok i nie ma się do czego przyczepić. Gdy rodzilam, w szpitalu gdzie on pracuje- polożne powiedziały mi, że pojechał na urlop 😂 i tak skończyło się cc. Teraz wybrałam inny szpital, i lekarz, który prowadzi mi ciąże zrobi mi cc. Słyszałam wiele złego, że na fundusz nie ma USG, nie dają zdjec - ja USG mam, zdjecia naszej dzidzi dostaje 🙂 oczywiście to zależy, na jakiego lekarza trafimy.
 
Ja proqadze w lux med. Mam najniższy kiedy płacony przez pracodawcę, ale wszystkie wizyty czy do ginekologa czy endokrynologa mam w pakiecie. Za wszystkie badania do karty ciazy też nie płaciłam. Jedynie dodatkowe na tarczyce takie jak ft4 czy anty tg nie mam w cenie i muszę płacić.
 
Ja proqadze w lux med. Mam najniższy kiedy płacony przez pracodawcę, ale wszystkie wizyty czy do ginekologa czy endokrynologa mam w pakiecie. Za wszystkie badania do karty ciazy też nie płaciłam. Jedynie dodatkowe na tarczyce takie jak ft4 czy anty tg nie mam w cenie i muszę płacić.
ja też w lux med, tylko nie mam pakietu. Po prostu należę do tej przychodni. Wszystkie badania na NFZ, nawet dostałam skierowanie na USG piersi co mnie zdziwiło, ale skoro lekarz daje to idę 😁
 
Hej dziewczyny. Dziś u mnie 10+5 z om. Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Wyniki badań podobno książkowe :) jeszcze tylko czekam na wyniki cytologii 19.10 usg więc nie mogę się doczekać 😊
Widziałam, że pisałyście już o imionach 🤔
U mnie dla dziewczynki milion pomysłów ale najbardziej podobają mi się Berenika i Marcelina. Dla chłopca na chwile obecną jedynie Józef a poza tym brał pomysłów 🤣
Pytanie do was. Prowadzicie ciążę prywatnie? Na NFZ? Czy tak i tak?
Wczoraj rozmawialam z koleżanką że dobrze jest połączyć.. Co Wy o tym ? 🤔
Ja chodzę prywatnie, także za wszystkie badania też płacę. Ale np. badania prenatalne będę miała za darmo, jakiś program chyba z UE jest(nie wiem dokładnie) jestem ze Śląska
 
Cześć, jestem we wczesnej ciąży termin na początek czerwca. Widziałam że pisałyście o krwiaku w ciąży. Jak skończyła się historia? Można mieć nadzieję że będzie dobrze? Wchłonął się u Was?
 
Ja chodzę prywatnie, także za wszystkie badania też płacę. Ale np. badania prenatalne będę miała za darmo, jakiś program chyba z UE jest(nie wiem dokładnie) jestem ze Śląska
Hej, co to za program? Bo ja też ze Śląska i szukałam ale skończył się w styczniu tego roku.
 
Hej, co to za program? Bo ja też ze Śląska i szukałam ale skończył się w styczniu tego roku.
Ja akurat jadę do Tychów ;) przesyłam ci screena tej przychodni. Poszperaj w internecie może bliżej twojego miejsca zamieszkania jest też coś takiego (no chyba,że do Tychów też masz blisko😁). Moja ginekolog skierowała mnie akurat tam i mam badania w przyszłym tyg
 
reklama
Ja akurat jadę do Tychów ;) przesyłam ci screena tej przychodni. Poszperaj w internecie może bliżej twojego miejsca zamieszkania jest też coś takiego (no chyba,że do Tychów też masz blisko😁). Moja ginekolog skierowała mnie akurat tam i mam badania w przyszłym tyg
 

Załączniki

  • Screenshot_20211008-120557.png
    Screenshot_20211008-120557.png
    237,5 KB · Wyświetleń: 53
Do góry