reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, nie wiem czy to zasługa ciazy ale normalnie włosy mi się zaczęły kręcić! Mam takie raczej podatne, ale teraz normalnie strączki mi się robią- nigdy wcześniej się tak nie kręciły.
 
reklama
dzień dobry😊
Piątek. DDzisiaj trochę mam do ogarnięcia.
16 gin.

weszłam na wagę,a tam nie ciekawie🤣🤣 kilka kg więcej. Tendencje to ja mam nie powiem.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny 🤗 ja wczoraj odebrałam swoje wyniki no i okazało sie, ze mam podwyzszone TSH- 2.489. Dzwonilam do swojego ginegokola, zalecił kontrole u endokrynologa. Mówił, ze normalnie byłoby ok, ale w ciazy jest ciut podwyzszone. Któraś miala? 🤷‍♀️ nigdy nie mialam problemu z TSH.
Miłego piątku! 🌸😊
 
Dzień dobry dziewczyny 🤗 ja wczoraj odebrałam swoje wyniki no i okazało sie, ze mam podwyzszone TSH- 2.489. Dzwonilam do swojego ginegokola, zalecił kontrole u endokrynologa. Mówił, ze normalnie byłoby ok, ale w ciazy jest ciut podwyzszone. Któraś miala? 🤷‍♀️ nigdy nie mialam problemu z TSH.
Miłego piątku! 🌸😊
Ja. Dostałam od ginekologa od razu tabletki i jest ok. Wizyta u endokrynologa też ustalona.
 
Mnie zaczyna brać ale od drugiej strony. Pewnie młoda z przedszkola przyniosła bo też ją pogoniła. Narazie jest spokojnie ona dostała probiotyk a ja się zastanawiam czy węgiel mogę na spokojnie brać ?
Węgiel jak najbardziej, tak samo smecta. Probiotyk też możesz wziąć. Wszystkie te preparaty są bezpieczne. Pamiętaj tylko żeby smecty lub węgla nie brać jednocześnie z probiotykiem czy jakimkolwiek innym preparatem - zaabsorbują I nie zadziała. Zachowaj 2 godziny odstępu
 
reklama
Do góry