reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Koleżanka to na krzywej miła takie wyniki ze lekarz nie wierzył ze ja wogole wypiła. Miała po godz i 2 wartości zbliżone do tej na czczo
 
Dziewczyny któreś z Was ostatnio tu pisały o jelitówce, jak się przygotować? Bo coś czuję że nas nie ominie. Co w ciąży można brać a co nie ? Macie jakieś sprawdzone sposoby?
ja ratowalam się elektrolitami, wygazowana cola... Cola trochę powstrzymywała wymioty, ale i tak mnie męczylo cały dzień 😒 wmuszalam w siebie wode, bo bałam się, że się odwodnie
 
Mnie zaczyna brać ale od drugiej strony. Pewnie młoda z przedszkola przyniosła bo też ją pogoniła. Narazie jest spokojnie ona dostała probiotyk a ja się zastanawiam czy węgiel mogę na spokojnie brać ?
ja ratowalam się elektrolitami, wygazowana cola... Cola trochę powstrzymywała wymioty, ale i tak mnie męczylo cały dzień [emoji19] wmuszalam w siebie wode, bo bałam się, że się odwodnie
 
Mnie zaczyna brać ale od drugiej strony. Pewnie młoda z przedszkola przyniosła bo też ją pogoniła. Narazie jest spokojnie ona dostała probiotyk a ja się zastanawiam czy węgiel mogę na spokojnie brać ?
z tego co czytałam na forach dla mam, to węgiel jest bezpieczny w ciąży. Może jeszcze niech inne mamy potwierdza bo nie wiem na 100 procent
 
reklama
Do góry