reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej Dziewczyny, byłam dziś na wizycie, jest serduszko, lekarz nie powiedział ile uderzeń na min, ale mówił, że jest ok. Wg OM dziś 7+0, wg usg 6+1 i trochę mnie to martwi, bo miałam monitoring owulacji i w sumie mało możliwe, że była później. Póki co nie założył mi karty ciąży, ma to zrobić na kolejnej wizycie za 3 tyg z wynikami badań krwi. Nie ukrywam, że trochę mnie martwi ta różnica między usg i OM 😔
U mnie ta różnica to 10 dni, między usg a om ale owulację miałam w 25 dc i to dlatego. Najważniejsze, że serduszko jest, cudnie ❤️
 
Q
No ale w sumie jest że nie powinno przekraczać 140 🤔
No zobaczysz co Lekarz powie. Ewentualnie karze powtórzyć. A i tak jeszcze się robi potem krzywą cukrowa.
Mnie nastraszył że ja mam nadwagę to muszę te badania zrobić itd. A ja nigdy nie miałam problemu z cukrami. No ale warto było sprawdzić. Póki co jestem - 4 kg. :-/
 
Dziewczyny któreś z Was ostatnio tu pisały o jelitówce, jak się przygotować? Bo coś czuję że nas nie ominie. Co w ciąży można brać a co nie ? Macie jakieś sprawdzone sposoby?
 
reklama
Do góry