reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Pogoda super dopisała 😊 my wczoraj uciekliśmy do zoo we Wrocławiu bo tak u nas wiało ze żal było nie korzystać z pogody, na szczęście tam już nie urywalo głowy. Mała nam zasnęła w aucie na powrocie, wracaliśmy ok 21🤦🏻‍♀️ Ale nie było szans żeby ja przetrzymac 80 km. Szykowałam się na nockę z głowy a byłam w szoku bo wróciliśmy dałam mleko i poszła spać 😀

Ja bym brała l4 po co narażać się na stresy.
Ja jutro biorę l4 bo jeszcze tydzień mam zaległego urlopu i miałam iść na wychowawczy
ja również biorę l4, od przyszłego tygodnia tydzień urlopu a potem zwolnienie. Nie ma co narażać się na stres itp lepiej odpoczywać w domu 😊
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Podobno nie ma głupich😆😆, ale tak mnie dzisiaj wzięło.

Chodzę do lekarza prywatnie , dostaje recepty na zniżkę , więc musi mieć podpisane z nfz?
Jeśli tak.
To jaki powód może być ,że nie wystawia skierowań bezpłatnych na badania?
Z takim czymś to się spotykam nie tylko u ginekologa , ale u endokrynologa np też.

Czy to taka polityka lekarzy,czy muszą mieć osobny kontrakt na badania?

Dużo dziewczyn jak pytam to recepty wszystko ok,a badania płatne.
 
W ogóle nie mówiłam Wam jaki "wypadek" wczoraj przeżyłam... Leciałam na tramwaj i przewróciłam się na środku ulicy, na torach tramwajowych... Poleciałam na kolana i ręce, na szczęście w brzuch ani w głowę niczym nie uderzyłam ale dziś mam mocno stłuczone kolano i lewa rękę której nawet do góry nie mogę podnieść 😔 ale dobrze ze tylko tak się to skończyło...
 
W ogóle nie mówiłam Wam jaki "wypadek" wczoraj przeżyłam... Leciałam na tramwaj i przewróciłam się na środku ulicy, na torach tramwajowych... Poleciałam na kolana i ręce, na szczęście w brzuch ani w głowę niczym nie uderzyłam ale dziś mam mocno stłuczone kolano i lewa rękę której nawet do góry nie mogę podnieść 😔 ale dobrze ze tylko tak się to skończyło...
O kurcze.
Ważne,że wszystko dobrze.
 
Dziewczyny mam pytanie. Podobno nie ma głupich😆😆, ale tak mnie dzisiaj wzięło.

Chodzę do lekarza prywatnie , dostaje recepty na zniżkę , więc musi mieć podpisane z nfz?
Jeśli tak.
To jaki powód może być ,że nie wystawia skierowań bezpłatnych na badania?
Z takim czymś to się spotykam nie tylko u ginekologa , ale u endokrynologa np też.

Czy to taka polityka lekarzy,czy muszą mieć osobny kontrakt na badania?

Dużo dziewczyn jak pytam to recepty wszystko ok,a badania płatne.
a pytałaś lekarza? Ja mam prywatna opiekę opłacona od pracodawcy i w pakiecie badania mam tylko wtedy jak mam skierowanie i lekarka mi na wizycie skierowanie wystawia i od razu realizuje żebym nie płaciła.. Więc może dla chcącego nic trudnego.. Może trzeba go podpytać czy ma taką możliwość?
 
a pytałaś lekarza? Ja mam prywatna opiekę opłacona od pracodawcy i w pakiecie badania mam tylko wtedy jak mam skierowanie i lekarka mi na wizycie skierowanie wystawia i od razu realizuje żebym nie płaciła.. Więc może dla chcącego nic trudnego.. Może trzeba go podpytać czy ma taką możliwość?
Nie pytałam ,bo to dopiero teraz jakoś mnie wzięło.
Moj lekarz nikomu nie wystawia skierowań , więc nawet nie przyszło mi do głowy. Myślałam,że każdy prywatny tak robi. Bo gdziekolwiek prywatnie nie idę badania mam płatne.
Ale te recepty mnie jakoś dzisiaj zmyliły.
 
Nie pytałam ,bo to dopiero teraz jakoś mnie wzięło.
Moj lekarz nikomu nie wystawia skierowań , więc nawet nie przyszło mi do głowy. Myślałam,że każdy prywatny tak robi. Bo gdziekolwiek prywatnie nie idę badania mam płatne.
Ale te recepty mnie jakoś dzisiaj zmyliły.
chciałabym pomoc ale kompletnie nie mam wiedzy na ten temat 😔
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Podobno nie ma głupich😆😆, ale tak mnie dzisiaj wzięło.

Chodzę do lekarza prywatnie , dostaje recepty na zniżkę , więc musi mieć podpisane z nfz?
Jeśli tak.
To jaki powód może być ,że nie wystawia skierowań bezpłatnych na badania?
Z takim czymś to się spotykam nie tylko u ginekologa , ale u endokrynologa np też.

Czy to taka polityka lekarzy,czy muszą mieć osobny kontrakt na badania?

Dużo dziewczyn jak pytam to recepty wszystko ok,a badania płatne.
Skierowania od lekarza prywatnie są prywatne, na NFZ tylko jak pójdziesz do lekarza na NFZ. Ale już z receptami to co innego bo refundacja dotyczy danych leków a nie kto wystawiał czy prywatny czy NFZ. Wiem np ze jak dostaje sie skierowanie na wyniki prywatnie id specjalisty i pójdzie sie do rodzinnego i przepisze on na siebie to wtedy są na NFZ. Ale wiadomo jacy lekarze j nie każdy może wyrazić zgodę
 
Do góry