reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Pokażesz co tam używasz z tej tołpy? Właśnie wczoraj kupiłam sobie żel do mycia buzi..
Mi pomaga ten zestaw plus toniki bezalkoholowe a tych akurat mam kilka i biorę co mam pod ręka
 

Załączniki

  • 0B895D5C-B00C-4163-820F-23FA20D8D21D.jpeg
    0B895D5C-B00C-4163-820F-23FA20D8D21D.jpeg
    828,3 KB · Wyświetleń: 46
A dostalas teraz jakies dodatkowe leki lub robilas badania ze tyle strat?
Tak, jestem obstawiona lekami. Biorę encorton, luteinę, femibion 1witd 2000j, i heparynę 0,6j.
Jedyne co znalazlam w badaniach które kosztowały masę pieniędzy to mutacja MTHFR. W poprzedniej ciazy ten zestaw leków pomógł i teraz tez ciąża rozwija się prawidłowo.
 
Tak, jestem obstawiona lekami. Biorę encorton, luteinę, femibion 1witd 2000j, i heparynę 0,6j.
Jedyne co znalazlam w badaniach które kosztowały masę pieniędzy to mutacja MTHFR. W poprzedniej ciazy ten zestaw leków pomógł i teraz tez ciąża rozwija się prawidłowo.
 
A masz jakies dolegkiwosci ciazowe? Bo mnie do 6tc bolal brzuch i nagle gdy zaczelam stosowac te leki przestal i troche sie nartwie...
 
reklama
Hej dziewczyny 😊
U mnie mdłości całodzienne 😩🤢 tak ciężko mi się funkcjonuje i do tego maluch po tygodniowej przygodzie żłobkowej już został w domu bo gile po pas..
Najlepiej czuje się rano zdecydowanie zanim coś zjem..jak tylko wrzucę coś do żołądka zaczyna się jazda..
 
Do góry