reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
@Wełenka witaj :)

@Dorota1983 trzymam kciuki za wizytę!

Dziewczyny, czy Wam też aż tak wywaliło brzuchy? Ja ogólnie jestem jabłkiem i mam spory brzuch w stosunku do sylwetki, ale no dziś idąc na spacer musiałam wielką bluzę założyć, a i tak się wypięty brzuch odznaczał:baffled: Wyglądam jak niektóre dziewczyny w 6-7 miesiącu :D

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
ja mam taki wywalony, chociaz rodzinka mi mowi ze na twarzy schudłam...ale brzuch mam, tylko ze ja nie zakrywam, nie przejmuje sie juz :D
 
Hej dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć.
Z terminu om wychodzi mi termin na 17 maja.
Mam 32 lata i to moja 8 ciąża. Mam jedną ponad 2 letnią córeczkę i 6 aniołków.
Na ostatniej wizycie w piątek mój bobasek miał juz ponad cm i ma się bardzo dobrze.
Pozdrawiam 🙃🙂
heeej! witamy :)
 
Witajcie nowe koleżanki 🙂
Ja dziś poszłam na badania przed czwartkowa wizytą. I pielęgniarka źle spojrzała na zlecone badania i musiała mnie 2 razy kłuć żeby pobrac dobre probki. Finalnie pobrała z 5 fiolek i nie wiem czy to ma związek ale cały dzień czuję się bez sił. Jak wyszłam z pracy i odbierałam córkę z przedszkola dostałam takich zawrotów głowy i uderzenia gorąca że musiałam kilkanaście min na ławce posiedzieć żeby nie zemdleć. Ostatnio w ogóle czuje się taka bezsilna. Oby do 4go miesiaca. Sorki musiałam się wyżalić 😪
 
Hej dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć.
Z terminu om wychodzi mi termin na 17 maja.
Mam 32 lata i to moja 8 ciąża. Mam jedną ponad 2 letnią córeczkę i 6 aniołków.
Na ostatniej wizycie w piątek mój bobasek miał juz ponad cm i ma się bardzo dobrze.
Pozdrawiam 🙃🙂
A dostalas teraz jakies dodatkowe leki lub robilas badania ze tyle strat?
 
Hej dziewczyny:) my już po wyjeździe do Karpacza , było uroczo i pogoda super. W czwartek mam wizytę na NFZ , dowiem się jak wyniki . Nie wiem czy nie zapytam już o L4 . Mam straszne wzdęcia i muli mnie codziennie plus mogłabym spać 24h. W pracy szykują się mega zmiany o chciałabym uniknąć tego całego stresu .
Pogoda super dopisała 😊 my wczoraj uciekliśmy do zoo we Wrocławiu bo tak u nas wiało ze żal było nie korzystać z pogody, na szczęście tam już nie urywalo głowy. Mała nam zasnęła w aucie na powrocie, wracaliśmy ok 21🤦🏻‍♀️ Ale nie było szans żeby ja przetrzymac 80 km. Szykowałam się na nockę z głowy a byłam w szoku bo wróciliśmy dałam mleko i poszła spać 😀

Ja bym brała l4 po co narażać się na stresy.
Ja jutro biorę l4 bo jeszcze tydzień mam zaległego urlopu i miałam iść na wychowawczy
 
reklama
Witajcie nowe koleżanki 🙂
Ja dziś poszłam na badania przed czwartkowa wizytą. I pielęgniarka źle spojrzała na zlecone badania i musiała mnie 2 razy kłuć żeby pobrac dobre probki. Finalnie pobrała z 5 fiolek i nie wiem czy to ma związek ale cały dzień czuję się bez sił. Jak wyszłam z pracy i odbierałam córkę z przedszkola dostałam takich zawrotów głowy i uderzenia gorąca że musiałam kilkanaście min na ławce posiedzieć żeby nie zemdleć. Ostatnio w ogóle czuje się taka bezsilna. Oby do 4go miesiaca. Sorki musiałam się wyżalić 😪
o biedna.. 😔 Ale dzisiaj coś w powietrzu wisi bo ja cały dzień mega słaba jestem...
 
Do góry