reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Skierowania od lekarza prywatnie są prywatne, na NFZ tylko jak pójdziesz do lekarza na NFZ. Ale już z receptami to co innego bo refundacja dotyczy danych leków a nie kto wystawiał czy prywatny czy NFZ. Wiem np ze jak dostaje sie skierowanie na wyniki prywatnie id specjalisty i pójdzie sie do rodzinnego i przepisze on na siebie to wtedy są na NFZ. Ale wiadomo jacy lekarze j nie każdy może wyrazić zgodę
Właśnie oto chodziło mi.
Dzięki.
 
reklama
Ja zawsze prywatnie dostaję 100% płatne recepty. Myślałam, że tak jest i już🤔

Jeju, mimo, że mnie mdli to tak naszło mnie na Phad Thai, że mąż do sklepu po składniki pojechał i będzie robił😃🤤 Ja dziś mam taką niemoc, że tylko leżę i marudzę...
 
Ja zawsze prywatnie dostaję 100% płatne recepty. Myślałam, że tak jest i już🤔

Jeju, mimo, że mnie mdli to tak naszło mnie na Phad Thai, że mąż do sklepu po składniki pojechał i będzie robił😃🤤 Ja dziś mam taką niemoc, że tylko leżę i marudzę...
A może nie dostajesz z listy leków refundowanych ?
 
reklama
Pogoda super dopisała 😊 my wczoraj uciekliśmy do zoo we Wrocławiu bo tak u nas wiało ze żal było nie korzystać z pogody, na szczęście tam już nie urywalo głowy. Mała nam zasnęła w aucie na powrocie, wracaliśmy ok 21🤦🏻‍♀️ Ale nie było szans żeby ja przetrzymac 80 km. Szykowałam się na nockę z głowy a byłam w szoku bo wróciliśmy dałam mleko i poszła spać 😀

Ja bym brała l4 po co narażać się na stresy.
Ja jutro biorę l4 bo jeszcze tydzień mam zaległego urlopu i miałam iść na wychowawczy
Oj tak wiatr był okropny 🙈🙈🙈😅
 
Do góry