reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Trochę nadrobiłam. 😊
Witam się w środę 😊 dzisiaj mam wolne to trochę odpocznę sobie. Ale jestem senna dziś mimo wszystko..
Wleciała mi na balkon sikorka, nie zdążyłam jej zrobić zdjęcia ale piękna była 😊 nasypałam jej trochę bułki tartej to może wróci 😊
Życzę Wam miłego dnia, bez stresów, z uśmiechem na twarzy 🌼🌻🌺
 
reklama
ja to się tak stresuje ze nawet jak mam wolne, leżę i chce odpoczywać to milion myśli na minutę... Już bym bardzo chciała żeby minął 1 trymestr i tak spokojniej trochę by było.
Dodatkowo dochodzą stresy odnośnie mieszkania, bo musimy pomyśleć o hipotece bo bez sensu wynajmować jak dzidzia będzie a będziemy wracać do rodzinnego miasta...
My kupiliśmy mieszkanie niecały miesiąc przed pozytywnym testem. Cały proces trwał od czerwca, załatwienie kredytu itp., strasznie stresująca sprawa :( Ale jednak spokój "bycia na swoim" jest nieoceniony.
 
Jejku zwariuje, ciągle jest mi tak zimno, mam dreszcze. Coś okropnego 😫 czekam, kiedy to minie.. Mąż chodzi wyrozbierany do pracy w lekkiej bluzie a ja dziś odprowadzalam do przedszkola córkę opatulona już zimowym szałem, w bluzie i na to jeszcze kurtka 🥶🥶
 
dzień dobry
Ja kawa.
córka dość spała.

jakieś sposoby na przeziębienie dla nas?
Czuje,że i mnie ddziadostwo zaczyna łapać🙄
Herbata z miodem cytryna imbirem leci od kilku dni.
Na gardło płukanki z szalwi i porost islandzki, czosnek na kanapkę a mój pije napar z imbiru i kurkumy (ale nie wiem jak dokładnie jest z ta kurkuma w ciąży), syrop prena-len jak dla mnie jest okropny jakby słodki sok z wyciśniętym czosnkiem...
 
reklama
Do góry