reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Balbina, a ja myślałam, że z moimi czterema jestem okazem ;) Mięśniaki podobno prawie nigdy nie wikłają ciąży, mój ginekolog tylko sprawdza jak bardzo będę cierpieć (bo te moje na zewnątrz zepchnęło na jelita 😬 ). Mogę cierpieć byleby wszystko było ok :D
Ja też mam mięśniaki, które rosną do wewnątrz brzucha 😑I mówisz, że będziemy cierpialy? Kurcze... Ja wiem, że będę mieć różne bóle bo oprócz mięśniaków, które utrudnia rozciąganie macicy (tak powiedział lekarz) to jeszcze mam zrosty na jelitach i trochę na macicy... Ajajajjj
 
reklama
Ja też mam mięśniaki, które rosną do wewnątrz brzucha 😑I mówisz, że będziemy cierpialy? Kurcze... Ja wiem, że będę mieć różne bóle bo oprócz mięśniaków, które utrudnia rozciąganie macicy (tak powiedział lekarz) to jeszcze mam zrosty na jelitach i trochę na macicy... Ajajajjj

Damy radę jakoś :) Oby tylko wszystko było ok🤞

A tu dobry przykład jak z dystansem warto traktować to co możemy wyczytać w artykułach ;)
To wyszukanie o wielkości zarodka w 6 tygodniu ciąży. 4 pierwsze artykuły, 4 różne dane w tym 12-17 mm :D No i jak tu się nie stresować jak człowiek nie wie jak jest, naczyta się, to zemdleć można ze stresu ;)
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2021-09-28 o 20.58.42.png
    Zrzut ekranu 2021-09-28 o 20.58.42.png
    35,3 KB · Wyświetleń: 49
Ja mam 31. Pierwsze wykryli mi w wieku 25 lat. Miałam wtedy 5 mięśniaków. 2 lata temu byłam w ciąży pozamacicznej i ta ciąża mi bardzo narozrabiała. Lekarz, który mnie operował powiedział, że z mojej macicy zrobił się kalafior 😔

Trzymam kciuki, żeby było zaskakująco bez cierpienia przez całą ciążę :)
 
Dziewczyny! Miałam najczarniejsze myśli przed tą wizytą... Tętno w poczekalni z 200! Dzidziuś ma 8.5mm i widziałam bijące serduszko jak szalone 😍 Az mi łezka poleciała, a banana na twarzy mam do teraz. Wg tego USG 6t6d. Miesniak z 1cm na 1.2cm i to mnie martwi.
Super! Mówiłam że będzie wszystko cacy 🎉🎊
 
reklama
Bardzo mi przykro 😔 Też mi się to zdarzyło dwa lata temu, wtedy ciąża nieplanowana ale chciana mimo że mieliśmy po 20 lat. Puste jajo w 5+5 i potem samoistne poronienie, straszny żal był ale trzeba dać radę i wierzę w Ciebie. Przesyłam dużo siły ❤️

U mnie to nie pierwszy raz. 1,5 roku mialam łyżeczkowanie w 12tc, bo serduszko przestało bić, także już wiem jak to wygląda. Tyle dobrego, że się z tym liczyłam, bo wiedzialam że mam marne szanse w ogóle zajść w ciążę, więc tym razem tak mi to nie siada na psychice, wtedy byla tragedia. Najwidoczniej tak musi być, ale dziękuję za pocieszenie. ❤️
 
Do góry