reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No tragedia mi jakby się coś oderwało normalnie takie miałam na początku uczucie a potem piekło mnie tam .. a wszystko ok ?ja mam wizytę dopiero za dwa tygodnie
Też miałam to uczucie, przez pół godziny jeszcze czułam jakby to miejsce. Czy jest ok to nie wiem jeszcze nie byłam ja pierwszej wizycie , dopiero w środę 🤗
 
Spróbuj ręcznie, mnie się wydaje że tak bardziej czysto jest ręcznie niż aplikatorem mimo,że się go myje itp
Ja odkąd ręcznie to jest super.
Nie,coś Ty,nie wypadnie.
No właśnie ten aplikator też masakra tyle tabletek a on jeden .
Myje go właśnie .. ale masz rację .od dziś będę ręcznie je aplikować . Dzięki za radę
 
Do dziewczyn które biorę luteinę dopochwowo . Ja biorę teraz pdoowjne dawki czyli dwie rano 100 i dwie wieczorem .. też macie uczucie jakby byl stan zapalny? Lekarz pozwolil mi smarować alantanem . Troche pomaga ale mam jakieś swędzenie jakby było sucho .. a ogólnie to. Ciągle mam upławy jakieś albo te tabletki wyplywaja. Też tak macie ? Stanu zapalnego nie mam bo jak byłam na wizycie mówiłam że mnie swędzi i lekarz mnie badał powiedział że od luteiny może tak być
A daj spokój, ja mam 2x dziennie po 200mg i to samo, nie czuje się komfortowo tam na dole, dwa razy sobie zapobiegawczo zaserowalam cienką warstwę clotrimazolu, ten progesteron niestety ma sporo objawow ubocznych i można się spodziewać infekcji, wiec zapobiegam jak mogę, jestem tez super delikatna przy myciu etc Moja „nocna porcja” trzyma się niezle, ale ta poranna często wypływa, mimo ze leze 30min po aplikacji. Zastanawiałam się rano, co z tej dawki realnie tam zostaje :D Mam chociaż nadzieję, ze pomoże :)

Aa doczytałam, ze masz aplikator - to musi być straszne zło, ja po prostu myje łapki dokładnie, osuszam, czasem psikne na nie octeniseptem, myśle, ze aplikator może dużo bardziej podrażniać.
 
No ja dziś ból od tego kichnięcia . 🙈 Jakaś masakra zapomniałam chyba że w ciąży jestem ...
Na pewno nic się nie stało :) Ten ból brzucha może mieć naprawdę hardcorowe odsłony, ja dwie noce z rzędu zwijałam się z bolu po lewej stronie, wczoraj wpadłam na to, ze zawsze boli 2-3h po wzięciu aspiryny… biore 150mg i chyba moj żołądek tego nie ogarnia :/
 
reklama
A daj spokój, ja mam 2x dziennie po 200mg i to samo, nie czuje się komfortowo tam na dole, dwa razy sobie zapobiegawczo zaserowalam cienką warstwę clotrimazolu, ten progesteron niestety ma sporo objawow ubocznych i można się spodziewać infekcji, wiec zapobiegam jak mogę, jestem tez super delikatna przy myciu etc Moja „nocna porcja” trzyma się niezle, ale ta poranna często wypływa, mimo ze leze 30min po aplikacji. Zastanawiałam się rano, co z tej dawki realnie tam zostaje :D Mam chociaż nadzieję, ze pomoże :)

Aa doczytałam, ze masz aplikator - to musi być straszne zło, ja po prostu myje łapki dokładnie, osuszam, czasem psikne na nie octeniseptem, myśle, ze aplikator może dużo bardziej podrażniać.
No widzisz a ja oczywiście sam aplikator bo nic nie doczytałam . Ale od dziś już będę aplikowała ręcznie . Nie ma co :) ..no ja też się zastanawiam ile zostaje z tego . Ale pewnie działa 😁
 
Do góry