reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
U mnie kichanie obowiazkowo z podkurczonymi nogami, inaczej obawiam się, ze coś mi w tym brzuchu odpadnie :D
7+4 dziś, nie bardzo mam objawy, nie mogę tylko pic wody, bo mnie jakoś muli. Wizyta dopiero za tydzień : o
 
U mnie kichanie obowiazkowo z podkurczonymi nogami, inaczej obawiam się, ze coś mi w tym brzuchu odpadnie :D
7+4 dziś, nie bardzo mam objawy, nie mogę tylko pic wody, bo mnie jakoś muli. Wizyta dopiero za tydzień : o
No właśnie wcześniej podkurczylam a teraz nie wiem leżałam po prostu na wznak i ból straszny był .. mam na serio nadzieję że będzie dobrze bo wizytę mam dopiero za dwa tygodnie ... Mnie mulilo mocno w czwartek i piątek teraz nic . Jedynie że pobolewa mnie brzuch i bolą piersi . Mam 8+3
 
Hej
Ja biorę mama dha premium.
Cały weekend spędzony z moimi chłopakami w Warszawie, było cudnie:) a dziś znów praca.
Wczoraj wypiłam kawę w hotelu i mi smakowała, czyli minęło moje zniechęcenie do kawy jeah :)
U mnie dzis 8+6 i w końcu bez objawów, uf :)
 
No właśnie wcześniej podkurczylam a teraz nie wiem leżałam po prostu na wznak i ból straszny był .. mam na serio nadzieję że będzie dobrze bo wizytę mam dopiero za dwa tygodnie ... Mnie mulilo mocno w czwartek i piątek teraz nic . Jedynie że pobolewa mnie brzuch i bolą piersi . Mam 8+3
W pierwszej ciąży w 7 tygodni miałam takie silne mocne skurcze bolało okrutnie nie mogłam się ruszać, lekarz powiedział mi wtedy przez telefon ze niektóre kobiety tak maja i tak się rozciąga macica, żebym wzięła no spe i powinno pomóc i tak było ale poszłam wtedy na zwolnienie ze stresu ale miałam tylko raz takie silne skurcze więcej się nie powtórzyło
 
W pierwszej ciąży w 7 tygodni miałam takie silne mocne skurcze bolało okrutnie nie mogłam się ruszać, lekarz powiedział mi wtedy przez telefon ze niektóre kobiety tak maja i tak się rozciąga macica, żebym wzięła no spe i powinno pomóc i tak było ale poszłam wtedy na zwolnienie ze stresu ale miałam tylko raz takie silne skurcze więcej się nie powtórzyło
No ja dziś ból od tego kichnięcia . 🙈 Jakaś masakra zapomniałam chyba że w ciąży jestem ...
 
Do dziewczyn które biorę luteinę dopochwowo . Ja biorę teraz pdoowjne dawki czyli dwie rano 100 i dwie wieczorem .. też macie uczucie jakby byl stan zapalny? Lekarz pozwolil mi smarować alantanem . Troche pomaga ale mam jakieś swędzenie jakby było sucho .. a ogólnie to. Ciągle mam upławy jakieś albo te tabletki wyplywaja. Też tak macie ? Stanu zapalnego nie mam bo jak byłam na wizycie mówiłam że mnie swędzi i lekarz mnie badał powiedział że od luteiny może tak być
 
reklama
Do góry