reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Odnośnie kichania to ja ostatnio kichnęłam i tak dość mocno popuściłam 😂😂😂 pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale przynajmniej miałam wesoło.

Pytanko do bardziej doświadczonych dziewczyn: kiedy w ciazy są najgorsze mdłości? W Internecie różnie piszą, gdzieś czytałam, że jak do 8 tygodnia się nie pojawią to później już małe prawdopodobieństwo, że będą, gdzie indziej było napisane, że zaczynają dokuczać od 8 tygodnia i najbardziej nasilone są w 9 tygodniu, a z kolei gdzie indziej pisalo, że najbardziej nasilone są w 10 i 11 tygodniu. Co strona to inne zdanie. A jak to było u Was?
 
reklama
Odnośnie kichania to ja ostatnio kichnęłam i tak dość mocno popuściłam 😂😂😂 pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale przynajmniej miałam wesoło.

Pytanko do bardziej doświadczonych dziewczyn: kiedy w ciazy są najgorsze mdłości? W Internecie różnie piszą, gdzieś czytałam, że jak do 8 tygodnia się nie pojawią to później już małe prawdopodobieństwo, że będą, gdzie indziej było napisane, że zaczynają dokuczać od 8 tygodnia i najbardziej nasilone są w 9 tygodniu, a z kolei gdzie indziej pisalo, że najbardziej nasilone są w 10 i 11 tygodniu. Co strona to inne zdanie. A jak to było u Was?
Po porodzie ponoć jest masakra z trzymaniem moczu szczególnie przy kichaniu heh 🙈 a co do mdłości nie wiem bo ja nie mam .. miałam dwa dni w zeszłym tyg jak zaczynałam ósmy tydzień ale teraz nie mam nic
 
Odnośnie kichania to ja ostatnio kichnęłam i tak dość mocno popuściłam 😂😂😂 pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale przynajmniej miałam wesoło.

Pytanko do bardziej doświadczonych dziewczyn: kiedy w ciazy są najgorsze mdłości? W Internecie różnie piszą, gdzieś czytałam, że jak do 8 tygodnia się nie pojawią to później już małe prawdopodobieństwo, że będą, gdzie indziej było napisane, że zaczynają dokuczać od 8 tygodnia i najbardziej nasilone są w 9 tygodniu, a z kolei gdzie indziej pisalo, że najbardziej nasilone są w 10 i 11 tygodniu. Co strona to inne zdanie. A jak to było u Was?
Ja tez jak Dorka miałam 2-3 dni gorszych mdłości, poza tym w sumie nic. W poprzedniej ciazy byłam marzec-czerwiec i tutaj konkretne mdłości 7-12 tydzień, w później jak ręka odjął (pamietam na prenatalnych czułam się super). Wiec chyba nie da sie powiedziec, skoro nawet dwie ciąże jednej osoby moga sie tak roznic :) Ogolnie stawiam, ze 7/8-12 tydzień najgorzej, ale bywa, ze ktos zacznie czuć sie zle w 6tym tygodniu i skończy w 16stym :(
 
Ja w pierwszej ciąży miałam mdłości od 7 tyg do 25 praktycznie, najgorzej wieczorem. Potem mdłości zamieniły się na zgaga. Także ogólnie miałam pod tym kątem masakryczna 1 ciążę.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam mdłości od 7 tyg do 25 praktycznie, najgorzej wieczorem. Potem mdłości zamieniły się na zgaga. Także ogólnie miałam pod tym kątem masakryczna 1 ciążę.
Ojeju miałam podobnie jak Ty w 1 ciąży 🙈 teraz odpukac tylko w sobotę mnie pogonilo do WC rano .

A ja dziś zapisałam się prenatalne :) mam na 3 listopada według apki będzie to 12t4d. Już nie mogę się doczekać:)
 
U mnie delikatne mdłości rano od kilku dni ale dziś już 8+1 i nie wiem czy będą się nasilać czy co 😅
W tym tygodniu pójdę na badania krwi wszystkie, żeby przed wizytą 8.10 już mieć i oby założyć książeczkę 🥰 Cały czas mam strach, że będzie coś nie tak 🙄
 
U mnie delikatne mdłości rano od kilku dni ale dziś już 8+1 i nie wiem czy będą się nasilać czy co 😅
W tym tygodniu pójdę na badania krwi wszystkie, żeby przed wizytą 8.10 już mieć i oby założyć książeczkę 🥰 Cały czas mam strach, że będzie coś nie tak 🙄
Wszystko będzie dobrze :)
Ja dziś byłam na pobraniu krwi, chyba z 6 fiołek oddałam . Kolejna wizytę mam 7 października już z wynikami i też wtedy założy mi kartę ciąży
 
Mam umówioną pierwszą wizytę na 8.10. To będzie 6+2 albo patrząc na owu 5+4. Myślicie, że będzie chociaż widać, czy jest w prawidłowym miejscu i nie jest np. puste jajo?
 
reklama
Mam umówioną pierwszą wizytę na 8.10. To będzie 6+2 albo patrząc na owu 5+4. Myślicie, że będzie chociaż widać, czy jest w prawidłowym miejscu i nie jest np. puste jajo?
Hmm ciezko powiedzieć .. ja np byłam raz w 5+0 to było pusto mówił że jest wgłębione miejsce ale nic nie było widać . Poszłam 5+3 to był pęcherzyk ciążowy a jak poszłam potem 6+2 to była dzidzia i już serduszko biło
 
Do góry