reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Do dziewczyn które biorę luteinę dopochwowo . Ja biorę teraz pdoowjne dawki czyli dwie rano 100 i dwie wieczorem .. też macie uczucie jakby byl stan zapalny? Lekarz pozwolil mi smarować alantanem . Troche pomaga ale mam jakieś swędzenie jakby było sucho .. a ogólnie to. Ciągle mam upławy jakieś albo te tabletki wyplywaja. Też tak macie ? Stanu zapalnego nie mam bo jak byłam na wizycie mówiłam że mnie swędzi i lekarz mnie badał powiedział że od luteiny może tak być
Może być takie uczucie. Ja aplikuje ręcznie więc nie czuje takiego dyskomfortu.
Tak,czasem leci białe.
Prurifem czasem używam.
 
reklama
Ja już po pobraniu krwi, ile tych fiolek tej krwi ze mnie poszło 😂 pije właśnie kawkę w mcdonaldzie. Gardło lekko czuje... Od wczoraj syrop z cebuli, płukanie woda z solą byle dalej przeziębienie nie poszło 😒
 
Do dziewczyn które biorę luteinę dopochwowo . Ja biorę teraz pdoowjne dawki czyli dwie rano 100 i dwie wieczorem .. też macie uczucie jakby byl stan zapalny? Lekarz pozwolil mi smarować alantanem . Troche pomaga ale mam jakieś swędzenie jakby było sucho .. a ogólnie to. Ciągle mam upławy jakieś albo te tabletki wyplywaja. Też tak macie ? Stanu zapalnego nie mam bo jak byłam na wizycie mówiłam że mnie swędzi i lekarz mnie badał powiedział że od luteiny może tak być
Hej mnie też swędzi i piecze podejrzewam że od luteiny a co do tego to też ciągle po tabletkach mokro
 
No ja dziś ból od tego kichnięcia . 🙈 Jakaś masakra zapomniałam chyba że w ciąży jestem ...
Ostatnio pisałam o tym samym właśnie z podczas kichnięcia tak mnie zakuło w brzuchu że aż się wystraszyłam czy to normalne 😬
Dziewczyny u mnie dzisiaj 6+4, jedna aplikacja pokazuję nze jestem w 7 tyg a inna że w 6 🙄 zwariować można..
Od kilku dni mam okropna suchość w ustach ,pije i piję ale bez efektu. Czy to normalne? 🤔
 
Ostatnio pisałam o tym samym właśnie z podczas kichnięcia tak mnie zakuło w brzuchu że aż się wystraszyłam czy to normalne 😬
No tragedia mi jakby się coś oderwało normalnie takie miałam na początku uczucie a potem piekło mnie tam .. a wszystko ok ?ja mam wizytę dopiero za dwa tygodnie
 
reklama
Do dziewczyn które biorę luteinę dopochwowo . Ja biorę teraz pdoowjne dawki czyli dwie rano 100 i dwie wieczorem .. też macie uczucie jakby byl stan zapalny? Lekarz pozwolil mi smarować alantanem . Troche pomaga ale mam jakieś swędzenie jakby było sucho .. a ogólnie to. Ciągle mam upławy jakieś albo te tabletki wyplywaja. Też tak macie ? Stanu zapalnego nie mam bo jak byłam na wizycie mówiłam że mnie swędzi i lekarz mnie badał powiedział że od luteiny może tak być
Ja biorę 100 jedną rano i jedną wieczorem.
Nie zauważyłam żeby mnie coś piekło czy swędzialo, jedynie co to rzeczywiście czuje się bardziej mokra, noszę cienkie wkładki przez to 😊
 
Do góry