reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Całkiem inaczej jest chodzić do lekarza ze szpitala. Kłyszejko ma dobra opinie, kilka koleżanek do niego chodziło w ciąży. Ja chodzę do Czerniawskiego 😊
Też się nad Czerniawskim zastanawiam, ale bliżej nam do Klyszejko 😊
Cooo, to nie ma sensu! Jeśli powodem krwawienia jest krwiak to przecież masa dziewczyn je ma, opróżniają się i jest ok. Ten krwiak jest jakiś duzy? Który to dziś tydzień?
Nic nie mówił na temat wielkości krwiaka, tylko tyle że jest. A tc 6+1
Serduszko bije wszystko wporzadku. Karta ciąży założona
Super ❤️ Oby tak dalej bez żadnych problemów było.

Ja jeszcze wczoraj wieczorem plamiłam, w nocy na szczęście nic się nie działo. Teraz też na razie spokój. Bardzo się wczoraj wystraszyłam. Do tej wizyty 1 października to wykończę się chyba psychicznie 🙈 Tak sobie wczoraj myślałam, że lepiej by było gdyby ciąża jeżeli na się nie udać, to niech szybko się zakończy, bo ten czas oczekiwania i niepewności jest najgorszy. Tym bardziej, że nie mam jak się oszczędzać. Mąż dopiero od 15 w domu, a to tylko trzy godziny z całego dnia z dzieciakami bo już przed 19 zaczynamy kąpiele, a po 19 idą spać. Co ma być to będzie, ale patrząc z perspektywy czasu to co ciąża to coraz gorzej 😒
 
reklama
@nutka83 te krwiaki nie są takie straszne. Ja też się nie oszczędzam jakoś specjalnie . U mnie widzę luteina dopochwowo działa bo od razu plamienie się skończyło tylko ze ja miałam maleńkie.
Doktor mówił,że nawet jakbym leżała a jest krwiak i miałoby być źle to i tak będzie także najważniejsze to się wyciszyć,zająć tym co dotychczas robiłam.
Będzie dobrze.
Krwiak się wchłonie i Tobie i mi.
 
Ja zaczynam każdy dzień kawą 🙂 Znaczy w sumie od dziś to Euthyroxem, a potem kawa 🙂 Paradoksalnie to jedyne, od czego mnie nie odrzuca. Wczoraj na śniadanie weszły suche bułki - taki luksus🙂
Jak tam wizyty, ktoś dzisiaj ma?
Mnie od niczego nie odrzuciło. Tzn od kawy na początku ale ustały mi objawy ciąży i wszystko mi smakuje normalnie. Wizyta 30. Poniedziałek - środa beta hcg. U mnie już 7+4 ale wciąż nic nie widać.
 
Mnie tez za bardzo nic nie odrzuca, mdłości dalej skromne, zazwyczaj czuje je tylko po piciu wody i to jest dla mnie problem, wiem, ze pije za mało wody. Ale poza tym mogę wszystko, były grane crepesy, gofry i racuchy ostatnio :D Pozwalam sobie za bardzo, ale taki comfort food pomaga na stresik. @nutka83 wiem co czujesz, ja tez czekam na kolejną wizytę z niecierpliwością, ale czuje się jakby to miał być wyrok, nastawienie zmienia mi się sto razy dziennie i boje się, ze znow nie uda się późno, po prenatalnych etc To by była najgorsza opcja. A z drugiej strony czasem mam napływ optymizmu i tych chwil staram się trzymać :)
 
Mnie w pierwszej ciąży odrzuciło od kawy ale tylko z rana. I już mi tak zostało. W drugiej ciąży nie mogłam patrzeć na pizzę. Ale to na szczęście minęło. W trzeciej ciąży odrzuciło mnie od mięty i do tej pory nie lubię miętowego smaku.
A z takich ciekawostek pociążowych to po drugiej ciąży zmniejszył mi się rozmiar buta o jeden numer i zaczęły się falować włosy ale tylko z tylu głowy.
 
reklama
Mnie tez za bardzo nic nie odrzuca, mdłości dalej skromne, zazwyczaj czuje je tylko po piciu wody i to jest dla mnie problem, wiem, ze pije za mało wody. Ale poza tym mogę wszystko, były grane crepesy, gofry i racuchy ostatnio :D Pozwalam sobie za bardzo, ale taki comfort food pomaga na stresik. @nutka83 wiem co czujesz, ja tez czekam na kolejną wizytę z niecierpliwością, ale czuje się jakby to miał być wyrok, nastawienie zmienia mi się sto razy dziennie i boje się, ze znow nie uda się późno, po prenatalnych etc To by była najgorsza opcja. A z drugiej strony czasem mam napływ optymizmu i tych chwil staram się trzymać :)
Oj nie martw się choć ja też Czekam jak na wyrok. Bo lekarz kazał nastawić się na wszystko. A ja przestałam czuć się w ciąży aż :(
 
Do góry