reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny.. U mnie na 90% cp.. 🤦‍♀️😩beta cały czas skacze między 210 a 260..tego pęcherzyka w macicy już nie ma.. Gin nie widzi nic w jajnikach i jajowód ach, wspominała mi też o zastrzykach, które mogą spowodować że beta zacznie spadać.. Któraś tak miała? W najgorszym wypadku operacja..
Boje sie też, że ten pęcherzyk jak gdzieś jest to może pęknąć przy tak niskiej becie ? Dzisiaj miałam rano lekkie krwawienie.. W piątek miałam betę 239,wczoraj 260 😒😒😒nie wiem czy nie pójdę zrobić dzisiaj.. Strasznie się denerwuje 😢
Naciskaj na laparoskopie wtedy wejdą,sprawdza i przy takiej becie jest szansa uratować jajowody ,ale to musi chcieć lekarz.
Który bo byłby tydzień z om?
Cp to zagrożenie życia więc niech długo nie zwlekają.
Ja przy większej miałam udana ewakuację jaja płodowego.
Jesteś w szpitalu?
 
reklama
Dziewczyny.. U mnie na 90% cp.. 🤦‍♀️😩beta cały czas skacze między 210 a 260..tego pęcherzyka w macicy już nie ma.. Gin nie widzi nic w jajnikach i jajowód ach, wspominała mi też o zastrzykach, które mogą spowodować że beta zacznie spadać.. Któraś tak miała? W najgorszym wypadku operacja..
Boje sie też, że ten pęcherzyk jak gdzieś jest to może pęknąć przy tak niskiej becie ? Dzisiaj miałam rano lekkie krwawienie.. W piątek miałam betę 239,wczoraj 260 😒😒😒nie wiem czy nie pójdę zrobić dzisiaj.. Strasznie się denerwuje 😢
Strasznie mi przykro, domyślam się jakie to musi być ciężkie :(( Niestety nie doradzę, bo nie mam pojęcia co powinno się teraz zrobić, ale błagam pilnuj lekarza, niech przedstawi Ci Twoje opcje, plusy i minusy zastrzyków jak i operacji, na pewno czeka Cię decyzja do podjęcia, jestem pewna, ze dasz radę, chociaż to cholernie niesprawiedliwe :/ Trzymaj się mocno!
 
Miałyście kiedyś wizytę bez odgórnie ustalonej godziny? 😅 (chyba głównie na nfz tak działa) Umówiłam się na usg w przychodni przyszpitalnej i rejestracja jest od 11 do 15, czyli idę kiedy mogę i czekam w kolejce tak?
 
Dziewczyny.. U mnie na 90% cp.. 🤦‍♀️😩beta cały czas skacze między 210 a 260..tego pęcherzyka w macicy już nie ma.. Gin nie widzi nic w jajnikach i jajowód ach, wspominała mi też o zastrzykach, które mogą spowodować że beta zacznie spadać.. Któraś tak miała? W najgorszym wypadku operacja..
Boje sie też, że ten pęcherzyk jak gdzieś jest to może pęknąć przy tak niskiej becie ? Dzisiaj miałam rano lekkie krwawienie.. W piątek miałam betę 239,wczoraj 260 😒😒😒nie wiem czy nie pójdę zrobić dzisiaj.. Strasznie się denerwuje 😢
Kochana bardzo mi przykro. Przechodziłam to rok temu. Chodzi o zastrzyki z metotreksatem. Przy Twojej becie powinien jeden wystarczyć. Ja miałam betę 5500 i musiałam aż trzy dawki przyjąć ( dwa tygodnie w szpitalu) ale beta zaczęła spadać i nie trzeba było robić zabiegu . Dostałaś skierowanie do szpitala?
 
Naciskaj na laparoskopie wtedy wejdą,sprawdza i przy takiej becie jest szansa uratować jajowody ,ale to musi chcieć lekarz.
Który bo byłby tydzień z om?
Cp to zagrożenie życia więc niech długo nie zwlekają.
Ja przy większej miałam udana ewakuację jaja płodowego.
Jesteś w szpitalu?
Ale ja tu nie rozumiem gdzie ta ciąża pm się znajduje w takim razie skoro lekarz nic nie widzi.
 
Kochana bardzo mi przykro. Przechodziłam to rok temu. Chodzi o zastrzyki z metotreksatem. Przy Twojej becie powinien jeden wystarczyć. Ja miałam betę 5500 i musiałam aż trzy dawki przyjąć ( dwa tygodnie w szpitalu) ale beta zaczęła spadać i nie trzeba było robić zabiegu . Dostałaś skierowanie do szpitala?
Nie.. Ale mam małe dziecko i nie wiem jak to ogarne 😞dzidiaj mam delikatne krwawienie i boli mnie brzuch.. Powtórzyłam betę..
 
reklama
Kochana bardzo mi przykro. Przechodziłam to rok temu. Chodzi o zastrzyki z metotreksatem. Przy Twojej becie powinien jeden wystarczyć. Ja miałam betę 5500 i musiałam aż trzy dawki przyjąć ( dwa tygodnie w szpitalu) ale beta zaczęła spadać i nie trzeba było robić zabiegu . Dostałaś skierowanie do szpitala?
Bo rozumiem że nie mogę mieć tego zastrzyku i iść do domu?
 
Do góry