reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Mnie w pierwszej ciąży odrzuciło od kawy ale tylko z rana. I już mi tak zostało. W drugiej ciąży nie mogłam patrzeć na pizzę. Ale to na szczęście minęło. W trzeciej ciąży odrzuciło mnie od mięty i do tej pory nie lubię miętowego smaku.
A z takich ciekawostek pociążowych to po drugiej ciąży zmniejszył mi się rozmiar buta o jeden numer i zaczęły się falować włosy ale tylko z tylu głowy.
Ja w 1 ciąży miałam tak spuchnięte giry że z rozmiaru 36 miałam 41 😂😂
 
reklama
Nie przejmuj się ją ważę 110 kg. A byłam w trakcie redukcji z 130 i bum. I teraz nie wiem nie mogę ćwiczyć to co lubię a ćwiczyłam croosfit czyli ciężary.
Niby w niepowikłanej ciąży można ćwiczyć zwłaszcza jeśli kobieta przed była w ruchu tylko ze u ciebie dochodzi otyłość z zasady już jest to ciąża wyższego ryzyka(wiem z doświadczenia,rodziłam pierwsze dziecko z otyłością olbrzymią).
Pasuje się dobrze skonsultować.
Długie wolne spacery są super.
Teraz doczytałam,że nie możesz ciężarów więc inne alternatywy.
Dostałaś heparyne?
To twoja 3 ciąża to wszystko wiesz, sorry😆😆😆
 
Ostatnia edycja:
Ja tak jak w pierwszej ciazy, nie mogę jeść mięsa. Śmierdzi mi 😆 i jakoś też mnie odrzucilo od tłustego, pizzy.. Jak nawet pomyśle to mnie mdli. Widzę, że dużo z was jest po przejściach. U mnie wokoło też co chwile slysze, że jakaś znajoma czy dziewczyna z rodziny ma problemy z utrzymaniem ciazy, szpital, leki na podtrzymanie.. Nie chce się tym nakręcać, ja w pierwszej ciazy, ani w tej teraz nie miałam nigdy żadnego krwawienia.. Aż czuje się jakaś inna 😉 dlatego muszę się dystansować, nie wmawiać sobie głupot.. U mnie nadal mdłości, wrażliwość na zapachy, czasem coś zaboli na dole.
 
Witam się z wami za mnie okropna noc prawie nic nie spałam.. ten nos mnie wykończy 😟 tak mi się zatkały zatoki że ani w jedną ani w drugą a powietrza nosem kompletnie nie dało się złapać 🙄 od 4 kompletnie nie zmróżyłam oka. Przeczytałam cały Internet jak sobie z tym radzić i będę testować. Już sama nie wiem czy to alergia czy coś z zatokami.. zadzwonię żeby lekarz mi dał skierowanie na wymaz może z nosa 🤷🏼‍♀️ boję się że to szkodzi albo zaszkodzi ciąży...
Bo dzisiaj kompletnie się w niej nie czuję.. piersi zmiekly totalnie ,nie bolą ogólnie prócz braku okresu nie dzieję się nic..a wczoraj miałam taką sytuację podczas kichania 🙄 strasznie zakuł mnie brzuch po prawej stronie i czułam to później jeszcze przez chwilę ale przeszło..
Ja jestem codziennie sama z dwójką od rana do nocy mąż wracaa zwykle po 21 , więc wssytskie obowiązki ogarniam sama.
 
Dziewczyny.. U mnie na 90% cp.. 🤦‍♀️😩beta cały czas skacze między 210 a 260..tego pęcherzyka w macicy już nie ma.. Gin nie widzi nic w jajnikach i jajowód ach, wspominała mi też o zastrzykach, które mogą spowodować że beta zacznie spadać.. Któraś tak miała? W najgorszym wypadku operacja..
Boje sie też, że ten pęcherzyk jak gdzieś jest to może pęknąć przy tak niskiej becie ? Dzisiaj miałam rano lekkie krwawienie.. W piątek miałam betę 239,wczoraj 260 😒😒😒nie wiem czy nie pójdę zrobić dzisiaj.. Strasznie się denerwuje 😢
 
Dziewczyny.. U mnie na 90% cp.. 🤦‍♀️😩beta cały czas skacze między 210 a 260..tego pęcherzyka w macicy już nie ma.. Gin nie widzi nic w jajnikach i jajowód ach, wspominała mi też o zastrzykach, które mogą spowodować że beta zacznie spadać.. Któraś tak miała? W najgorszym wypadku operacja..
Boje sie też, że ten pęcherzyk jak gdzieś jest to może pęknąć przy tak niskiej becie ? Dzisiaj miałam rano lekkie krwawienie.. W piątek miałam betę 239,wczoraj 260 😒😒😒nie wiem czy nie pójdę zrobić dzisiaj.. Strasznie się denerwuje 😢
Nie chce Cię dodatkowo martwić ale beta 239 i 260 to przyrost jest minimalny. Dla mnie to na bank nie ma ciąży.
 
Dziewczyny.. U mnie na 90% cp.. 🤦‍♀️😩beta cały czas skacze między 210 a 260..tego pęcherzyka w macicy już nie ma.. Gin nie widzi nic w jajnikach i jajowód ach, wspominała mi też o zastrzykach, które mogą spowodować że beta zacznie spadać.. Któraś tak miała? W najgorszym wypadku operacja..
Boje sie też, że ten pęcherzyk jak gdzieś jest to może pęknąć przy tak niskiej becie ? Dzisiaj miałam rano lekkie krwawienie.. W piątek miałam betę 239,wczoraj 260 😒😒😒nie wiem czy nie pójdę zrobić dzisiaj.. Strasznie się denerwuje 😢
przykro mi kochana tule bardzo mocno
 
reklama
Dziewczyny.. U mnie na 90% cp.. 🤦‍♀️😩beta cały czas skacze między 210 a 260..tego pęcherzyka w macicy już nie ma.. Gin nie widzi nic w jajnikach i jajowód ach, wspominała mi też o zastrzykach, które mogą spowodować że beta zacznie spadać.. Któraś tak miała? W najgorszym wypadku operacja..
Boje sie też, że ten pęcherzyk jak gdzieś jest to może pęknąć przy tak niskiej becie ? Dzisiaj miałam rano lekkie krwawienie.. W piątek miałam betę 239,wczoraj 260 😒😒😒nie wiem czy nie pójdę zrobić dzisiaj.. Strasznie się denerwuje 😢
przykro mi kochana 😔 mam nadzieję że będzie wszystko dobrze 😘

Ja od rana mdłości...mam tylko nadzieję że mnie głowa w pracy nie rozboli 😔 i liczę że szybko minie do 17. Zdecydowanie mi lepiej jak jestem w domu 😅
 
Do góry