reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej dziewczyny,

Witam się, chociaż bardzo bardzo nieśmiało. Wczoraj 22 dc beta 78. Wielka zagadka kiedy była owu, bo w 12 dc byłam na monitoringu i miałam dopiero pęcherzyk 14 mm. Betę zrobiłam z powodu plamień. Mój lekarz jest tak samo skonsternowany jak ja. Jutro idę na przyrost. Zobaczymy.
 
reklama
A masz w domu ciśnieniomierz zeby pobadać kilka razy dziennie ?? Jeśli w normie to ja bym poczekała do tego 6/7 tyg na wizytę

A kontrolujesz jakie masz? Może jak za wysokie to lepiej iść wcześniej. Mi pod koniec wyszło ze mam wysokie, lekarz położył mnie do szpitala i byłam 2 dni bo ciśnienie było Ok. Powiedział ze ewidentnie ktoś mnie w domu wku…🤣

Tak mam, właśnie wczoraj przyszedł mi nowy bo poprzedni się zepsuł. Mam zwykle ok 140/90. Chociaż dziś rano 138/98. W pierwszej ciąży właśnie z powodu nadciśnienia byłam bywalczynią patologii. Teraz mając bobasa w domu średnio mi się uśmiecha taka wizja. Nie wiem, może zadzwonie do lekarza i zapytam co o tym sądzi...
 
Ja mam za sobą właśnie wizytę. Dzisiaj jest 5+1 i lekarz nic jeszcze tam nie widział. Dostałam tylko skierowanie na betaHCG. Czy któraś z Was tez tak miała ? Żadne objawy mi nie minęły a wręcz się nasiliły
 
Ja wczoraj czułam się dobrze a dziś znów mdli, ale to tak falami i mija, jak zjem😃 Niedługo będę się toczyć. Popołudniami jestem senna, poza tym jest spoko🙂 Trzymam kciuki za wizyty🙂
 
reklama
Do góry