reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej :)
Ja mam ciągle ok 37.5 stopni. Mam mdłości i chce mi się jeść. Muszę jeść co 3 h bo umieram
Rano ok 4 budzę się choćby tylko pies szczeknął a to dopiero 5+3. A jutro mam wizytę u lekarza. Dzwoniłam dziś gdzie się dało i terminy na grudzień nawet z funduszu ale ktoś zwolnił miejsce i jutro cudem wpisali mnie do doktora do którego już dawno chciałam iść. Nie specjalnie mi się jutro widzi , ale przynajmniej wpisze mnie w swoje pacjentki i kolejne wizyty będę mieć bez problemu. Na usg pewnie i tak nic nie będzie . Cieszę się, że wizyta z NFZ bo dwie poprzednie ciążę miałam prywatnie prowadzone, więc wiem jakie to koszty.
Po za tym i tak będę mieć cięcie to pewnie będę z wami na początku już rozpakowana. Uprzedzajac pytania- jestem po dwóch cesarkach. Stąd będzie trzecia. Oczywiście o ile okaże się ,że jest ok.
 
reklama
Hej :)
Ja mam ciągle ok 37.5 stopni. Mam mdłości i chce mi się jeść. Muszę jeść co 3 h bo umieram
Rano ok 4 budzę się choćby tylko pies szczeknął a to dopiero 5+3. A jutro mam wizytę u lekarza. Dzwoniłam dziś gdzie się dało i terminy na grudzień nawet z funduszu ale ktoś zwolnił miejsce i jutro cudem wpisali mnie do doktora do którego już dawno chciałam iść. Nie specjalnie mi się jutro widzi , ale przynajmniej wpisze mnie w swoje pacjentki i kolejne wizyty będę mieć bez problemu. Na usg pewnie i tak nic nie będzie . Cieszę się, że wizyta z NFZ bo dwie poprzednie ciążę miałam prywatnie prowadzone, więc wiem jakie to koszty.
Po za tym i tak będę mieć cięcie to pewnie będę z wami na początku już rozpakowana. Uprzedzajac pytania- jestem po dwóch cesarkach. Stąd będzie trzecia. Oczywiście o ile okaże się ,że jest ok.
Trzymam kciuki za usg ❤️ Ale super, że udało się teraz, bo grudzień to przecież kosmos 😱
 
Dziewczyny, a powiedzcie jak jest u Was w miescie z możliwością prowadzenia ciąży na NFZ? W każdej przychodni, w której jest ginekolog odmawiają mi i kierują do przyszpitalnej poradni dla ciężarnych. Nie mogę wybrać lekarza na NFZ tylko muszę iść tam, a lekarze mi nie odpowiadaja. Wiec zdecydowalam się na wizyty prywatne.
 
Dziewczyny, a powiedzcie jak jest u Was w miescie z możliwością prowadzenia ciąży na NFZ? W każdej przychodni, w której jest ginekolog odmawiają mi i kierują do przyszpitalnej poradni dla ciężarnych. Nie mogę wybrać lekarza na NFZ tylko muszę iść tam, a lekarze mi nie odpowiadaja. Wiec zdecydowalam się na wizyty prywatne.
Jeśli jest lekarz na NFZ i ma termin to zapisują. Mój lekarz gdy nie ma wolnego terminu NFZ zaprasza prywatnie a potem proponuję wizyty w ramach NFZ, na które już sam zapisuje.
U nas w mieście możesz wybrać kogo chcesz, tylko kwestia terminu pierwszej wizyty.
 
Dziewczyny, a powiedzcie jak jest u Was w miescie z możliwością prowadzenia ciąży na NFZ? W każdej przychodni, w której jest ginekolog odmawiają mi i kierują do przyszpitalnej poradni dla ciężarnych. Nie mogę wybrać lekarza na NFZ tylko muszę iść tam, a lekarze mi nie odpowiadaja. Wiec zdecydowalam się na wizyty prywatne.
Nie pomogę bo ja prywatnie będę prowadzić. U mnie przy szpitalu tez jest taka poradnia ale w mieście są różne przychodnie ginekologiczne na nfz i myślałam że idziesz zapisujesz się tam gdzie jest lekarz do którego chcesz chodzić i tyle.
 
Dziewczyny, a powiedzcie jak jest u Was w miescie z możliwością prowadzenia ciąży na NFZ? W każdej przychodni, w której jest ginekolog odmawiają mi i kierują do przyszpitalnej poradni dla ciężarnych. Nie mogę wybrać lekarza na NFZ tylko muszę iść tam, a lekarze mi nie odpowiadaja. Wiec zdecydowalam się na wizyty prywatne.
mialam wybranego ginekologa z mojej przychodzi (długie terminy zawsze, tylko w mojej przychodni na NFZ a tak to prywatnie przyjmuje, ale ma świetne opinie i pracuje w szpitalu, w którym chce rodzic) rejestratorka zapisała mnie do niego na październik a na pierwsza wizytę zaproponowała 22 wrzesień (to będzie gdzieś 7tyg) do ginekologa, do którego już chodziłam i jestem zadowolona, tylko nie pracuje w szpitalu. Czyli na druga wizytę jestem zapisaną już do tego, którego wybrałam na lekarza prowadzącego.
 
Nie pomogę bo ja prywatnie będę prowadzić. U mnie przy szpitalu tez jest taka poradnia ale w mieście są różne przychodnie ginekologiczne na nfz i myślałam że idziesz zapisujesz się tam gdzie jest lekarz do którego chcesz chodzić i tyle.
Niestety nie, z każdej mnie odsyłają do tej przyszpitalnej. 2 poprzednie ciąże co prawda tam prowadziłam, ale lekarz który tam przyjmował teraz ma prywatna klinikę i nigdzie nie przyjmuje na NFZ. ci lekarze mi nie odpowiadaja wiec idę do tej prywatnej klinikini az się boję ile to będzie kosztowało, ale z drugiej strony mój komfort i poczucie bezpieczeństwa jest bezcenny.
 
Pierwsza ciąża prywatnie, wszystko było super, ciąża niepowiklana - wizyta 10 min i 200 zł 😑no i badania prywatnie też..teraz już nie mam zamiaru przepłacać. A mieszkam w Rzeszowie- nie wiem czy to coś ci pomoże. Wiem, że koleżanki w ciąży jeśli lekarz nfz nie miał terminu czasem lapaly go przed gabinetem i pytały czy mogą się dopisać..
 
reklama
Hej :)
Ja mam ciągle ok 37.5 stopni. Mam mdłości i chce mi się jeść. Muszę jeść co 3 h bo umieram
Rano ok 4 budzę się choćby tylko pies szczeknął a to dopiero 5+3. A jutro mam wizytę u lekarza. Dzwoniłam dziś gdzie się dało i terminy na grudzień nawet z funduszu ale ktoś zwolnił miejsce i jutro cudem wpisali mnie do doktora do którego już dawno chciałam iść. Nie specjalnie mi się jutro widzi , ale przynajmniej wpisze mnie w swoje pacjentki i kolejne wizyty będę mieć bez problemu. Na usg pewnie i tak nic nie będzie . Cieszę się, że wizyta z NFZ bo dwie poprzednie ciążę miałam prywatnie prowadzone, więc wiem jakie to koszty.
Po za tym i tak będę mieć cięcie to pewnie będę z wami na początku już rozpakowana. Uprzedzajac pytania- jestem po dwóch cesarkach. Stąd będzie trzecia. Oczywiście o ile okaże się ,że jest ok.
Podobno można rodzic normalnie😊
 
Do góry