reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny a
Trzymam kciuki za usg ❤️ Ale super, że udało się teraz, bo grudzień to przecież kosmos 😱
Dziękuję :)
Podobno można rodzic normalnie😊
Mozna. Po pierwszym cięciu chciałam, ale teraz już nie chce próbować;) Mam problemy z miednicą . Nie miałam rentgenu ale przy pierwszym porodzie położne były jednomyślnie;)
Mam preferencje do rodzenia dużych dzieci . Pierwsza ponad 4100 a druga córka 4200. Gdyby były mniejsze to może by się udało ale male prawdopodobieństwo;)
Teraz chce się umówić na konkretny termin bez stresu. ;)
 
Dziewczyny a

Dziękuję :)

Mozna. Po pierwszym cięciu chciałam, ale teraz już nie chce próbować;) Mam problemy z miednicą . Nie miałam rentgenu ale przy pierwszym porodzie położne były jednomyślnie;)
Mam preferencje do rodzenia dużych dzieci . Pierwsza ponad 4100 a druga córka 4200. Gdyby były mniejsze to może by się udało ale male prawdopodobieństwo;)
Teraz chce się umówić na konkretny termin bez stresu. ;)
A to wiadomo
 
Dziewczyny, a powiedzcie jak jest u Was w miescie z możliwością prowadzenia ciąży na NFZ? W każdej przychodni, w której jest ginekolog odmawiają mi i kierują do przyszpitalnej poradni dla ciężarnych. Nie mogę wybrać lekarza na NFZ tylko muszę iść tam, a lekarze mi nie odpowiadaja. Wiec zdecydowalam się na wizyty prywatne.
U mnie z lekarzami na nfz w mieście jest tragedia, nigdzie nie mogę znaleźć dobrego lub w miarę szybko, prywata wszędzie. Więc na początek umówiłam się do prywatnej dobrej ginekolog. Ale udało się też na 23.09 do przychodni przyszpitalnej bo to jedno z niewielu miejsc u mnie na nfz a dojeżdżać nie chcę nigdzie
 
Ja idę prywatnie do lekarza który prowadził mi pierwsza ciąże i do którego chodziłam jeszcze przed. Pracuje w szpitalu wiec tez fajnie bo opiekuje się i interesuje swoimi pacjentkami i mam nadzieje ze to on będzie robił mi cc jak za pierwszym razem.
 
reklama
Do góry