reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Niestety nie, z każdej mnie odsyłają do tej przyszpitalnej. 2 poprzednie ciąże co prawda tam prowadziłam, ale lekarz który tam przyjmował teraz ma prywatna klinikę i nigdzie nie przyjmuje na NFZ. ci lekarze mi nie odpowiadaja wiec idę do tej prywatnej klinikini az się boję ile to będzie kosztowało, ale z drugiej strony mój komfort i poczucie bezpieczeństwa jest bezcenny.
Ja też będę chodzić do prywatnej kliniki i prywatnie będę rodzic. Tak rodziłam pierwszego i teraz tez chce. Ja się za dużo nasluchalam o opiece w szpitalach w trakcie porodu i po porodzie i panicznie się boję tego dlatego rodzę prywatnie, poprzednio byłam mega zadowolona z opieki także teraz chce tak samo, choć w ciągu dwóch lat ceny za poród urosły o 1000 zł :[[ wre
 
Ja też będę chodzić do prywatnej kliniki i prywatnie będę rodzic. Tak rodziłam pierwszego i teraz tez chce. Ja się za dużo nasluchalam o opiece w szpitalach w trakcie porodu i po porodzie i panicznie się boję tego dlatego rodzę prywatnie, poprzednio byłam mega zadowolona z opieki także teraz chce tak samo, choć w ciągu dwóch lat ceny za poród urosły o 1000 zł :[[ wre.
 
Ostatnia edycja:
Ja idę do lekarza, który pracuje u nas w szpitalu. Prywatnie, więc pewnie trochę to będzie kosztowało, ale jednak wychodzę z założenia, że jednak są rzeczy, za które warto zapłacić.
A zmieniając temat, komuś się zbliżają jakieś wizyty?
Ja w czwartek USG na 17:30
Ja mam w środę o 8 rano i panikuje jak cholera. Bardzo chce już iść a zarówno bardzo się boje ze będzie puste jajo. Cały czas o tym myśle :(
Też właśnie się tego strasznie boję :(
 
Ja idę do lekarza, który pracuje u nas w szpitalu. Prywatnie, więc pewnie trochę to będzie kosztowało, ale jednak wychodzę z założenia, że jednak są rzeczy, za które warto zapłacić.
A zmieniając temat, komuś się zbliżają jakieś wizyty?
Jutro mam na 15.40. Będę może już wiedziała czy wszystko jest ok, bo ostatnio usłyszałam, że jest tylko pęcherzyk i 2 tygodnie młodsza ciąża
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry