reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

♥️♥️kiedy masz teraz wizytę? Ja też nie przyzwyczajam się do myśli, że się może udać. W piątek mam wizytę i idę z nastawieniem negatywnym..takie podejście pozwala mi przetrwać. Mam taki charakter, że bardzo wszystko przeżywam i dobre i złe emocje...
U mnie objawy się nasilily po weekendzie, ale co z tego..zeszłym razem jak jechałam na zabieg rano jeszcze miałam mdłości i ból piersi
Z tymi objawami jest super dziwnie. Ogolnie lepiej je mieć, zdarzają się ciąże, gdzie jest ich mało, ale to malutki odsetek. Pamietam kilka dni przed dowiedzeniem się, ze serce nie bije od miesiąca, zaczely mi wypadać włosy i nagle poczułam się mniej zmeczona, zażartowałam sobie, ze nie wiem czy ja dalej jestem w tej ciazy :) Ale mając już lekko brzuch jakoś to było „pewne”, ze przecież wiadomo, ze jestem… Teraz ten niski prog i brak objawów martwi zupełnie inaczej, praktycznie odebrał mi już nadzieje i tylko czekam, kiedy będzie po wszystkim. Wizyta w poniedziałek, myslalam czy może przeniesc wcześniej, ale boje się, ze ta wizyta nie rozwieje żadnych obaw, bo będzie za wczesnie. Piątek brzmi tyle bliżej <3 Wiem, ze te objawy to nic przyjemnego, ale dobrze, ze masz czego się złapać, jak myśli odpłyną znów w zła stronę, będzie łatwiej dotrwać do wizyty. Trzymam mocno kciuki 💛
 
reklama
Znalazłam diabetologa,który mnie przyjmie bez problemu . Wstępny termin 27.09,trochę mi lepiej jak wiem,że w razie czego mam kogoś kto będzie chciał się mną zająć gdyby faktycznie te poranne cukry nadal były większe. Teraz liczę po cichu że dieta i spokój dobrze wpłyną.
 
reklama
Do góry