reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Wiecie co po tym weekendzie z zerową ilością objawow, już nawet zadyszki nie mam, to dziś w nocy budzilam się z myślą, ze to się nie uda tym razem i wiecie co, jakoś się godzę z tym. Po pierwszym późnym poronieniu, jakoś często na różnych wątkach tego forum widziałam, ze druga próba kończy się poronieniem, tym razem wczesnym. Dopóki to nie będzie 13-14 tydzień, to ja to ogarnę… Wizyta za tydzień, ale mam wrażenie, ze wiem, co usłyszę.
 
reklama
Dzień dobry :) mi nie doszły żadne objawy , stresuje mnie to trochę. Niepotrzebnie naczytałam się internetu i teraz się boję pustego jaja :( USG w czwartek....
wiem co czujesz, też sobie to zrobiłam w weekend za dużo siedziałam na necie i znowu czarne myśli doszły :( i również usg w czwartek więc byle do czwartku jak najszybciej 🙈 🙏
 
Ja się jakoś dziwnie czuje wczoraj i dzisiaj. Czasem tak mnie dziwnie zaboli żołądek i przestaje albo mam uczucie jakby na żołądku leżała mi cegłówka 🙈 raz mi zimno raz ciepło tragedia 🤦🏻‍♀️
 
wiem co czujesz, też sobie to zrobiłam w weekend za dużo siedziałam na necie i znowu czarne myśli doszły :( i również usg w czwartek więc byle do czwartku jak najszybciej 🙈 🙏
Nie ogarniam czemu same to sobie robimy 🙈🙊 na szczęście jeszcze 3 dni i może coś się wyjaśni ... Ja mam jeszcze ta torbiel , mam nadzieję że się zmniejszyła albo całkowicie zniknęła
 
Ja się jakoś dziwnie czuje wczoraj i dzisiaj. Czasem tak mnie dziwnie zaboli żołądek i przestaje albo mam uczucie jakby na żołądku leżała mi cegłówka 🙈 raz mi zimno raz ciepło tragedia 🤦🏻‍♀️
Mam podobnie, cegła na żołądku i lepiej mi jak zjem... więc co chwila mam wrażenie że jem 🤦 i popijam gorącą herbatą. Trochę lepiej... I non stop gorąc, zimno, gorąc, zimno i weź się człowieku zdecyduj...
Kurcze siedzę w pracy i ledwo trzymam oczy otwarte. Jak jestem w domu to drzemkę złapie podczas pracy zdalnej ale tu w biurze to tragedia jakaś. Nie chcę mówić w pracy już o ciąży, chciałabym poczekać jak już będę po prenatalnych 🤔😎
 
Mam pytanie do dziewczyn, które mają termin na początek maja. Czy Was też boli brzuch jak na okres? Mnie dość często boli i zaczyna mnie to martwić 😔
Ja mam często takie kłucie, a to w jajniku, a w podbrzuszu. Dziś od rana jakiś taki brzuch czuję napięty, może z głodu jeszcze 😁

Nie ma jak zapiekanka na śniadanie🤣🤣
Ale wygląda przepysznie 😍
Hej dziewczyny właśnie wracam z pobrania bhcg i progesteron jeszcze zbadam zobaczymy wyniki jutro 🥴
Trzymam kciuki!! Prog ważny, dobrze że sprawdzasz 🥰
 
Wiecie co po tym weekendzie z zerową ilością objawow, już nawet zadyszki nie mam, to dziś w nocy budzilam się z myślą, ze to się nie uda tym razem i wiecie co, jakoś się godzę z tym. Po pierwszym późnym poronieniu, jakoś często na różnych wątkach tego forum widziałam, ze druga próba kończy się poronieniem, tym razem wczesnym. Dopóki to nie będzie 13-14 tydzień, to ja to ogarnę… Wizyta za tydzień, ale mam wrażenie, ze wiem, co usłyszę.
♥️♥️kiedy masz teraz wizytę? Ja też nie przyzwyczajam się do myśli, że się może udać. W piątek mam wizytę i idę z nastawieniem negatywnym..takie podejście pozwala mi przetrwać. Mam taki charakter, że bardzo wszystko przeżywam i dobre i złe emocje...
U mnie objawy się nasilily po weekendzie, ale co z tego..zeszłym razem jak jechałam na zabieg rano jeszcze miałam mdłości i ból piersi
 
reklama
Do góry