reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej a mnie dziś od rana mdłości weszły szok
A ktory tydz jestes?
mna poki co bez mdlosci 🤞🏼
Mam pytanie do dziewczyn, które mają termin na początek maja. Czy Was też boli brzuch jak na okres? Mnie dość często boli i zaczyna mnie to martwić 😔
Ja mam na 04.05 termin i brzuch pobolewa czasami jak na okres czasami mniej. Zauwazylam ze jak sie nachodzą sporo albo narobie to wtedy boli bardziej :)
 
reklama
Nie ma jak zapiekanka na śniadanie🤣🤣
 

Załączniki

  • 20210913_080614.jpg
    20210913_080614.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 45
Ja to oszaleje z tymi "mdłościami",ja nawet jak widzę kubek od kawy w którym w pracy piłam lub pomyślę o nim to cierpie, kawa Mnie odrzuca, na sałatę patrzeć nie mogę, no wiele rzeczy Mnie odrzuca, picie wody nie sprawia mi przyjemności, dam radę się napić tylko napojem gazowanym typu cola, no koszmar, Jezu, w pierwszej ciąży bez objawów było ekstra a teraz to jest straszne, dobrze ze narazie nie wymiotuje ale te ciągle uczucie, że się chce, paskudne :/ zawsze mówiłam ze w ciąży tak wspanialr jest ze chyba teraz moj organizm chciał mi pokazać ze wcale nie jest zawsze tak kolorowo aj
 
Hej dziewczyny ja z objawów to też tak średnio .Coś mnie czasem ukluje w brzuchu. Jedynie wciąż mi się odbija i czasem Ale to naprawdę do wytrzymania po jedzeniu zbiera mi się ślina w buzi i na tym koniec. Mówię mojemu że fajnie by było już coś odczuwać A on do mnie że będę tego żałować 😔
 
reklama
Hej dziewczyny ja z objawów to też tak średnio .Coś mnie czasem ukluje w brzuchu. Jedynie wciąż mi się odbija i czasem Ale to naprawdę do wytrzymania po jedzeniu zbiera mi się ślina w buzi i na tym koniec. Mówię mojemu że fajnie by było już coś odczuwać A on do mnie że będę tego żałować 😔
Dobrze Ci mówi 🥰
 
Do góry