reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A masz jakieś leki teraz ?
Nie, robiłam masę badań, w tym bardziej skomplikowane jak zespół antyfosfolipidowy, zakrzepicę wrodzoną, homocysteine, nawet immunologie i wszyskto wyszło super. Z tarczycą, hormonami etc nigdy nie miałam problemu, wyniki przed ciąża tez idealne. Nawet głupie wit D i B12 wyszły super. Wiec u mnie to jest ogromna zagadka. Nie mam podstaw do acardu ani heparyny, w środę idę zrobić badania krzepnięcia, wiec jeszcze tu zobaczymy. W tej chwili właśnie lekko mi odbija bo dalej nie mam żadnych objawow, biust malutki i zero bolu, chyba się złamie i pojde zbadać betę jutro :/
 
Nie, robiłam masę badań, w tym bardziej skomplikowane jak zespół antyfosfolipidowy, zakrzepicę wrodzoną, homocysteine, nawet immunologie i wszyskto wyszło super. Z tarczycą, hormonami etc nigdy nie miałam problemu, wyniki przed ciąża tez idealne. Nawet głupie wit D i B12 wyszły super. Wiec u mnie to jest ogromna zagadka. Nie mam podstaw do acardu ani heparyny, w środę idę zrobić badania krzepnięcia, wiec jeszcze tu zobaczymy. W tej chwili właśnie lekko mi odbija bo dalej nie mam żadnych objawow, biust malutki i zero bolu, chyba się złamie i pojde zbadać betę jutro :/
A na tormbofilie robilas? To jest podstawa do heparyny i acardu :)

dziewczyny! Mam pytanie. Czy Wy tez sie Tak w nocy pocicie? Ja sie tak pocę jakbym miala goraczke, jak przy jakiejs chorobie 😬
Wczoraj bylam nz usg. Wiek płodu pokrył sie z OM, dzis 6+2. Termin na 04.05.2022. Kolejna wizyta 30.09. Slyszalam serduszko😭❤️
 
Cześć! U mnie nocka nieciekawa. Co chwile się budziłam i myślałam, czy mówić o ciąży szefowi dzisiaj czy jutro, a może jeszcze zaczekać do poniedziałku 🙈 Mam jakieś schizy, że ktoś będzie miał mi to za złe 😏 chociaż z drugiej strony wiem, że przecież nikt mi życia nie będzie układał…
 
reklama
A na tormbofilie robilas? To jest podstawa do heparyny i acardu :)

dziewczyny! Mam pytanie. Czy Wy tez sie Tak w nocy pocicie? Ja sie tak pocę jakbym miala goraczke, jak przy jakiejs chorobie 😬
Wczoraj bylam nz usg. Wiek płodu pokrył sie z OM, dzis 6+2. Termin na 04.05.2022. Kolejna wizyta 30.09. Slyszalam serduszko😭❤️
Ja nie.
Dzisiaj mam 6+2😇
 
Do góry