reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja ciąża się nie martwię,będzie co ma być. Trochę się martwię tym jak urodze,czy sobie poradzę .
Właśnie myśli o tym jak trzymam maleństwo w ramionach mnie uspakajają, obrazek naszej nowej, większej rodziny mnie napawa takim irracjonalnym szczęściem, bo domyślam sie, ze po przerwie 8 lat moje życie wywróci się do góry nogami.
 
reklama
też tak mam.ja ogólnie sama się czasami czuje jeszcze jak dziecko a mam 26 lat 🤣 poza tym nawet nie wiem jak się takim dzieckiem zająć . Nigdy mnie nie ciągnęło do dzieci 😔
Spoczko, ja mam podobnie. Czasem jak czytam ile niektórzy robią w domu to myśle, ze moje życie nie jest w ogóle zbliżone do takiego i „niedorosle” :D A jednocześnie kocham swoje życie, niczego mi w nim nie brakuje, mimo ze zyje zupełnie inaczej niż np moi rodzice, a dziecko jest po to, żeby dobrym życiem i szczęściem się podzielic, a nie wypełnić jakies braki czy przykryć problemy :) Tez nie ciągnie mnie do obcych dzieci, chociaż chyba mnie lubią 😅 Liczę, ze swoje odczuwa się zupełnie inaczej niż inne :)
 
też tak mam.ja ogólnie sama się czasami czuje jeszcze jak dziecko a mam 26 lat 🤣 poza tym nawet nie wiem jak się takim dzieckiem zająć . Nigdy mnie nie ciągnęło do dzieci 😔
Nie lubisz obcych dzieci ale swoje chciałaś mieć czy nie ? Czy po prostu stawiałaś że jak się uda i urodzi to polubisz zajmowanie się maluchem ?

Ja uwielbiam dzieci od zawsze, od małego niańczyłam swojego chrześniaka ale jak bylam w ciąży to martwiłam się że sobie nie poradzę ze swoim, że nie będę umiała tylu rzeczy zrobić, ale to wychodzi na prawdę spontanicznie po urodzeniu nagle wszystko wiesz, to takie dziwne jest:)
 
reklama
Do góry