reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mi się marzyła dziewczynka, ale po dwóch stratach teraz jedyne co chce to żeby dotrwać do końca i mieć zdrowego malucha :)
W straconej ciazy miałam dziewczynkę i tez to była ta idealna opcja dla mnie i męża szczególnie, ale teraz dosłownie wszystko mi sie zresetowało, nie mam totalnie preferencji. Znów planuje NIFTY wiec pewnie dowiem sie gdzieś w okolicy Halloween :)
 
btw @Polinaa miałaś może drugą betę badaną? Pamiętam, ze miałaś iść :) Jakiego terminu z OM się spodziewasz?
Tak wczoraj po 48h powtórzyłam wynik i beta z 1425 urosła do 3411 a progesteron z 26 na 32 :)
W apce pokazuje mi z OM na 13 maja. @outofthebox jak dotrwam do odpowiedniego tygodnia to też chyba sie na NIFTY zdecyduje
 
Tak, były akcje ale znośne... Właśnie wstajemy, jakieś śniadanie i szykowanko do gina na pierwsze usg.
Trzymam kciuki!

U mnie dziś temperatura 36,80, jedna z najwyższych więc te plamienia raczej nie są od spadku progesteronu. Strasznie się boję, jednak są niewielkie a wiem, że na tym etapie to niewiele da się zrobić..
 
reklama
Do góry