reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Wczoraj pochwaliłam się piękna 2 kreska na teście ciążowym a dzisiaj test wyszedł negatywny. Oba takie same super czule z pink. Nieprzespana nic za mną, spałam może h + często chodziłam do toalety. Czy to mogli mieć wpływ na test ze wyszedł negatywny?
 
Tak. Bo wyrżnęła się odrazu z próchnicą😱😱jakim cudem takie coś ..bolało strasznie i żadne paracetamole nie dawały rady 🥺🥺
@Mama2012/2020/2022 ja od 5 nie śpię🤔😋 odpaliłam kompa i dokończyłam plan pracy do roboty ..mam z głowy i weekend wolny. Jak w wczoraj siedziałam taka zgięta przy lapku 3 h potem tak mnie brzuch bolał, wogóle taka napuchnięta jak balon się czuje. Zostawiłam tą pracę i musiałam się położyć 🙄od razu padłam jak metka na ladę🤣🤣🤣i spałam do 5. Mój mąż jak widzi że zaczynam się wiercić odrazu zakłada stopery do uszu😁😁wie że będę łazić siku i jeść
idę zaraz do dentysty . Pol szczęki mnie boli .
A nie chcieli najpierw naprawiać a dopiero po porodzie wyrywać? Czytałam że to nie jest najlepsza opcja w ciąży? Kurde boję się .
Boję się jakiegokolwiek przeciwbólowe wziąć a co dopiero jakichś poważniejszych zabiegów 😔
 
Wczoraj pochwaliłam się piękna 2 kreska na teście ciążowym a dzisiaj test wyszedł negatywny. Oba takie same super czule z pink. Nieprzespana nic za mną, spałam może h + często chodziłam do toalety. Czy to mogli mieć wpływ na test ze wyszedł negatywny?
Ja bym zrobiła jutro kolejny test 🤔albo poszłabym na betę ..dziś sobota akurat u mnie są laboratoria otwarte do 11
 
idę zaraz do dentysty . Pol szczęki mnie boli .
A nie chcieli najpierw naprawiać a dopiero po porodzie wyrywać? Czytałam że to nie jest najlepsza opcja w ciąży? Kurde boję się .
Boję się jakiegokolwiek przeciwbólowe wziąć a co dopiero jakichś poważniejszych zabiegów 😔
Czasem lepiej podać znieczulenie niż jakby miał się dostać stan zapalny
 
idę zaraz do dentysty . Pol szczęki mnie boli .
A nie chcieli najpierw naprawiać a dopiero po porodzie wyrywać? Czytałam że to nie jest najlepsza opcja w ciąży? Kurde boję się .
Boję się jakiegokolwiek przeciwbólowe wziąć a co dopiero jakichś poważniejszych zabiegów 😔
Tak dentystka myślała o tym, żeby tak zrobić, ale nie było co ratować . Jeszcze rósł tak dziwnie w stronę gardła. Bałam się cholernie czy coś złego się nie stanie😱😱😱na szczęście było ok
 
reklama
Do góry