reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Według okresu 6, według owulacji faktycznie 3 i kilka dni. Dowiedziałam się jedynie, że jest pęcherzyk mały, mam wydruk zdjęcia z usg i dała listę badań jakie warto zrobić. I tyle w sumie. Mam wizytę 17.09 u swojej ginki też 🥰
Tylko ze ciąże liczy się według okresu a nie owulacji. Dziwna babka 😅
 
reklama
@mama2012/2020 super, że jest pęcherzyk i czekamy na rozwój wydarzeń ❤️❤️

Paracetamol? I do dentysty. W pierwszej ciąży tak miałam , jak na złość🥺 nie miała kiedy rosnąć.... Była do wyrwania nie było wyjścia

Masz możliwość zadzwonić do swojego gina? Masz oprócz plamień jakieś bóle?

Umówiłam wizytę na 17 września g.10🙂😎jajo zniosę do tego czasu 😭
i od razu miałaś wyrwaną tą 8?
 
i od razu miałaś wyrwaną tą 8?
Tak. Bo wyrżnęła się odrazu z próchnicą😱😱jakim cudem takie coś ..bolało strasznie i żadne paracetamole nie dawały rady 🥺🥺
@Mama2012/2020/2022 ja od 5 nie śpię🤔😋 odpaliłam kompa i dokończyłam plan pracy do roboty ..mam z głowy i weekend wolny. Jak w wczoraj siedziałam taka zgięta przy lapku 3 h potem tak mnie brzuch bolał, wogóle taka napuchnięta jak balon się czuje. Zostawiłam tą pracę i musiałam się położyć 🙄od razu padłam jak metka na ladę🤣🤣🤣i spałam do 5. Mój mąż jak widzi że zaczynam się wiercić odrazu zakłada stopery do uszu😁😁wie że będę łazić siku i jeść
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry