reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja jestem z Warszawy ale jeszcze nie wiem gdzie będę rodzic :( jak już pójdę na l4 od lutego to będę mocno się zastanawiała i szukała położnej. A Ty już wiesz?
Też się zastanawiam cały czas. Narazie pytam koleżanki który szpital polecają itp. Ale każda inny więc ciężko podjąć jakąkolwiek decyzje
 
reklama
Chyba jestem znowu nie w temacie, ale planuje rodzić w maju😂 to jest otwarte forum, nie? Pamietam, ze na otwartym na marcowkach zaraz po urodzeniu dzieci temat wygasl a na zamkniętym do dzisiaj piszemy ;) piszę to, bo mam nadzieje ze my dlugo bedziemy tu pisać. Ja ogolnie jestem gruba, to brzuch mam duży🙈 przez święta przytylam 4 kg🙈🙈🙈
 
reklama
Szukam w forach, ale może któraś z Was tez miała ten problem. Mianowicie bakterie w moczu.. brałam już jedna saszetkę monuralu - posiew wyszedł bez bakterii - natomiast w ogólnym bakterie liczne oraz podwyższone lekukocuty ( oczywiście żadnych objawów typowych na problemy z pęcherzem), tydzień temu ponad przyjęłam dwie dawki monuralu i jutro znowu posiew- ale obawiam się, czy to nic nie zaszkodzi dziecku?? Skończyłam tez brać luteinę - i oczywiście mocz pobierałam zgodnie ze wszystkimi zaleceniami ...
 
Do góry