reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Osobiście nie przeszkadza mi to Julkę wybraliśmy z mężem po pierwszym miesiącu znajomosci kilka lat temu a ze trochę zajęło nam zajście w ciąże to imię stało się popularniejsze. Mój mąż ma na imię Michał i nigdy nie odczuwał dyskomfortu z powodu popularnego imienia. To wszystko zależy od wychowania dziecka moim zdaniem a nie jego imienia czy to będzie Ola czy Xavier 🙂
A nie przeszkadza wam to, że te imiona są bardzo popularne tzn. Natalka, Amelia czy Julka. Mi się też imię Amelia podoba, ale jednak robi się takie mocno oklepane.
 
A nie przeszkadza wam to, że te imiona są bardzo popularne tzn. Natalka, Amelia czy Julka. Mi się też imię Amelia podoba, ale jednak robi się takie mocno oklepane.
Trochę sie nad tym zastanawiam szczerze mówiąc, ale jakoś z tych mniej popularnych nic mnie nie zachwyca :) czytałam listy z imionami i nie miałam patrząc na nie takiego efektu wow to jest to :D najbardziej jakoś trafia do mnie Amelia lub ewentualnie Natalka. Jeszcze jest trochę czasu na wybór, zobaczymy, do brzucha po imieniu mówić nie zaczęłam więc wszystko jest możliwe :) a Ty jakie wybrałaś?
 
A nie przeszkadza wam to, że te imiona są bardzo popularne tzn. Natalka, Amelia czy Julka. Mi się też imię Amelia podoba, ale jednak robi się takie mocno oklepane.
A nie przeszkadza wam to, że te imiona są bardzo popularne tzn. Natalka, Amelia czy Julka. Mi się też imię Amelia podoba, ale jednak robi się takie mocno oklepane.
To jest akurat ciekawe bo np w moich okolicach nie znam żadnej Amelki i nie słyszałam żeby ktoś w rodzinie czy znajomi dali tak dziecku na imię. Ogólnie tez patrzę na popularność imion ale w moim przypadku nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości. U nas będzie Leoś, a tez słyszałam ze ostatnimi czasy jest bardzo popularne. Generalnie uważam ze lepiej dać bardziej popularne niż bardzo wymyślne a później inne dzieci miałyby się śmiać i dziecko miałoby nieprzyjemności z powodu imienia.
kiedys słyszałam jak chłopiec miał na imię „IWO” i inni śmiali się i przedrzeźniali „iwo chodź na piwo”..
@Anczik Amelka to piękne imię i jeśli się tylko podoba to nie ma co się zastanawiać
 
;) Osobiście nie przeszkadza mi to Julkę wybraliśmy z mężem po pierwszym miesiącu znajomosci kilka lat temu a ze trochę zajęło nam zajście w ciąże to imię stało się popularniejsze. Mój mąż ma na imię Michał i nigdy nie odczuwał dyskomfortu z powodu popularnego imienia. To wszystko zależy od wychowania dziecka moim zdaniem a nie jego imienia czy to będzie Ola czy Xavier 🙂
Haha :) Mój mąż też Michał i mojej siostry też :D a co najdziwniejsze zarówno ja jak i siostra jak i nasi faceci uważamy Michał za najładniejsze imię męskie i jak wybierałam rok temu imię dla synka to najbardziej chciałam małego Michałka ale musieliśmy wybrać coś innego, bo taki Michał Junior to dziwnie by było 😂
 
Haha :) Mój mąż też Michał i mojej siostry też :D a co najdziwniejsze zarówno ja jak i siostra jak i nasi faceci uważamy Michał za najładniejsze imię męskie i jak wybierałam rok temu imię dla synka to najbardziej chciałam małego Michałka ale musieliśmy wybrać coś innego, bo taki Michał Junior to dziwnie by było 😂
Moj narzeczony to tez Michał 😂
 
A mnie się od zawsze bardzo podoba Zuza, ale wszyscy „eee takie oklepane i popularne” a ja w swoim otoczeniu nie mam żadnej Zuzy 🤔 Mąż jest za Marceliną, pewnie dlatego ze sam ma Marcin na imię i jest trochę podobne 😂
 
A mnie się od zawsze bardzo podoba Zuza, ale wszyscy „eee takie oklepane i popularne” a ja w swoim otoczeniu nie mam żadnej Zuzy 🤔 Mąż jest za Marceliną, pewnie dlatego ze sam ma Marcin na imię i jest trochę podobne 😂
Marcelina bardzo ładnie :) to też był jeden z kilku moich typów, ale mąż był tutaj nieugięty :D Do mnie jakoś najbardzie trafiają właśnie w tej kolejności: Amelia, Natalia, Marcelina, Pola, Liliana. Chyba wszystkie są teraz dość popularne.

A Zuzię znam w sumie 2 :) jedna ma 31 lata a druga 17, jakoś wśród najbliższych też nie mam małych Zuzi, ale jak dziecko pójdzie do żłobka/przedszkola to może sie okazać, że jednak jest kilka dziewczynek o tym imieniu. Przynajmniej tak by wynikało ze statystyk.
 

Załączniki

  • IMG_20201203_211532.jpg
    IMG_20201203_211532.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry