reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Co do emocji to akurat mam w ciąży mam w glowie lepiej poukładane niż przed:) Mòj mąż uważa, ze uwielbia mnie w.ciąży, bo mam w sobie wtedy dużo więcej spokoju, mniej się frustruje, nie denerwuje tak łatwo. Dla niego mogłabym być w ciąży non stop :)
 
reklama
Niestety z tym nie pomogę. Ja miałam non stop bóle głowy mniej więcej 6/7-13 tydzień. Myślałam, że wtedy padnę, ale nic nie brałam i wziełam te bóle na przeczekanie :) na szczęście po 13t już nic takiego mi sie nie pojawia. W internetach zawsze piszą, że ból głowy jest od zbyt małej ilości płynów, szczególnie wody...ale czy to prawda nie wiem.
Wiesz co, może być trochę w tym prawdy. Ja bardzo mało pije, a gdzie woda🙈 dzisiaj mam zamiar nadrobić. ;)
 
Co do emocji to akurat mam w ciąży mam w glowie lepiej poukładane niż przed:) Mòj mąż uważa, ze uwielbia mnie w.ciąży, bo mam w sobie wtedy dużo więcej spokoju, mniej się frustruje, nie denerwuje tak łatwo. Dla niego mogłabym być w ciąży non stop :)
To będziecie mieli dużo dzieci ;) nie no żartuje, tyle ile planujecie chyba😀 ja ogólnie jestem nerwowa. Teraz jeszcze mój mąż ciągle w dekegacjach, ale na wiosnę będzie lepiej😀
 
To będziecie mieli dużo dzieci ;) nie no żartuje, tyle ile planujecie chyba😀 ja ogólnie jestem nerwowa. Teraz jeszcze mój mąż ciągle w dekegacjach, ale na wiosnę będzie lepiej😀
Ohhh chciałabym, ale ze względu na cesarki, to mamy pewne ograniczenia. Jak dobrze pójdzie to planujemy 3 :)
 
Dziewczyny od samego rana mam dzisiaj takie regularne dosyć mocne klucie w podbrzuszu, położna kazała jechać na IP:( tak strasznie się boję :(
Będzie dobrze! Może bakterie w moczu? Ostatnio miałam silne bóle w podbrzuszu, najprawdopodobniej od bakterii, bo dostałam antybiotyk i więcej się nie pojawiły. Trzymam kciuki żeby było dobrze!
 
Nawodnienie szczególnie w ciąży jest bardzo istotne, ja mam co chwila problem z migrenami dodatkowo przyjmowany progesteron nie pomaga. Dla mnie ulgę przynosi masaz czoła min maścią zawiera dużo składników również rozgrzewające ale wrażenie na skórze jest chłodu
Wiesz co, może być trochę w tym prawdy. Ja bardzo mało pije, a gdzie woda🙈 dzisiaj mam zamiar nadrobić. ;)
 
reklama
Do góry