reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Hey dziewczyny ja też bym chciała dołączyć do forum zamkniętego, wiem że rzadko się odzywam, ale ciągle jeszcze pracuje, a pracy nie mało, potem jestem tak wykończona a jeszcze dwulatek w domu który absolutnie nie zna uczucia zmęczenia 😁 więc jak już mam chwilę dla siebie to poprostu idę do łóżka... Od stycznia planuje już przejść na L4 i obiecuje że napewno będę się więcej udzielać. U mnie 17 tydzień leci o drugi chłopak się szykuje 😊
 
reklama
Dziewczyny, pojechałam do mojego lekarza z bolącym podbrzuszem, terminową wizytę mam dopiero za dwa tygodnie. Jutro rano mam się zgłosić w szpitalu :( podejrzenie: niewydolność ciśnieniowo szyjkowa. Mam krótką szyjkę ok 2,7cm no i te bóle :( słyszałyście coś o tym? Trzymajcie kciuki, bo bardzo się boję, tym bardziej ze wiadomo jak COVID szaleje w szpitalach :(
Nie martw się, będzie dobrze! Ja leżałam w szpitalu w sierpniu - jakoś to było, przykro ze nie było odwiedzin ale jakoś to zleciało i już prawie zapomniałam :) w moim szpitalu raczej dbali o higienę, były maseczki, dezynfekcja, nie zarazilam się :)
 
Dziewczyny od 3 dni biorę luteinę dopochwowo. Zauważyłam u siebie po niej gęste, serowate, białe upławy. Przestraszyłam się se to grzybica ale nic mnie nie swędzi, nie boli, nie piecze.. napisałam do ginekolog powiedziała żebym brała invag ale teraz tak sobie myśle czy to czasem nie po tej luteinie? Ogólnie już wcześniej miałam dość duża ilość wydzieliny ale była ona taka płynna, mlecznobiała a teraz zmieniła zupełnie swoją konsystencje.
Czy któraś z was miała coś takiego?
 
Cześć, u mnie dziś 17+2. (na usg 17+4).Udało mi się pojechać do Pl i na wizycie u ginekologa dowiedzieliśmy się, że będzie synek, chociaż bardzo nie chciał nic nam pokazać 😊 ( marzyłam o córce, może uda się za drugim razem 🙃 ). Teraz czekam na połówkowe, 22 grudnia. Czasami wydaje mi się, że czuję ruchy dziecka ale jest to takie delikatne, że mogę się mylić. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe 🙃
 
Hey dziewczyny ja też bym chciała dołączyć do forum zamkniętego, wiem że rzadko się odzywam, ale ciągle jeszcze pracuje, a pracy nie mało, potem jestem tak wykończona a jeszcze dwulatek w domu który absolutnie nie zna uczucia zmęczenia 😁 więc jak już mam chwilę dla siebie to poprostu idę do łóżka... Od stycznia planuje już przejść na L4 i obiecuje że napewno będę się więcej udzielać. U mnie 17 tydzień leci o drugi chłopak się szykuje 😊
Ja sobie zerkam w ciągu pracy jak nigdy i mi się wydaje, że mam jej 2 razy tyle 😅 tydzień się zaczął wczoraj z przytupem taki nawał poszedł, sprawa za sprawą, że jak przed 15 dziecko przyszło, że głodne to dopiero zauważyłam, że o obiedzie zapomniałam 😅
Dziś siedzę na tej nieszczęsnej glukozie, łeb mnie boli, bo w pokoiku tv cały czas gra, mdli mnie po niej i ogólnie bleeeee.
Jeszcze się zdenerwowałam od rana, bo ze skierowaniem problem, z tamtym problem, a na koniec jeszcze się dowiedziałam, że za tą glukozę do badania trzeba zapłacić. Wkurzyłam się, bo podchodziłam kilka razy i nikt mi o tym nie powiedział, a ja nie lubię być zaskakiwana. :mad:
 
Dziewczyny od 3 dni biorę luteinę dopochwowo. Zauważyłam u siebie po niej gęste, serowate, białe upławy. Przestraszyłam się se to grzybica ale nic mnie nie swędzi, nie boli, nie piecze.. napisałam do ginekolog powiedziała żebym brała invag ale teraz tak sobie myśle czy to czasem nie po tej luteinie? Ogólnie już wcześniej miałam dość duża ilość wydzieliny ale była ona taka płynna, mlecznobiała a teraz zmieniła zupełnie swoją konsystencje.
Czy któraś z was miała coś takiego?
Ja wczoraj wylądowałam u gina bo uplawy miałam dziwne, czasem właśnie takie serowate mocno, czasem sama woda. I właśnie grzybica, taka niestety już silna więc zapisał mi leki.
Ale z pozytywów to ponoć chlopak😄
 
Ja wczoraj wylądowałam u gina bo uplawy miałam dziwne, czasem właśnie takie serowate mocno, czasem sama woda. I właśnie grzybica, taka niestety już silna więc zapisał mi leki.
Ale z pozytywów to ponoć chlopak😄
A coś cię swedzialo? Piekło?
kurcze no mi moja gin pwooedziala żebym brała invag przez pare dni i powinno przejść ale ja już panikuje trochę bo wizytę mam dopiero 2 stycznia kolejną...
nie pamietam kto mnie pytał jakie badania mam zrobić jeśli chodzi o świąd skory. To napisze tutaj; miałam wykonać jeszcze kwasy żółciowe :)
 
Cześć, u mnie dziś 17+2. (na usg 17+4).Udało mi się pojechać do Pl i na wizycie u ginekologa dowiedzieliśmy się, że będzie synek, chociaż bardzo nie chciał nic nam pokazać 😊 ( marzyłam o córce, może uda się za drugim razem 🙃 ). Teraz czekam na połówkowe, 22 grudnia. Czasami wydaje mi się, że czuję ruchy dziecka ale jest to takie delikatne, że mogę się mylić. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe 🙃
Też mam 22.12 połówkowe i też wydaje mi się, że coś mnie łaskocze w nocy od środka, ale jako że to też pierwsze maleństwo to się zastanawiam za każdym razem czy to nie „obiad”. 😂

Dziewczyny od 3 dni biorę luteinę dopochwowo. Zauważyłam u siebie po niej gęste, serowate, białe upławy. Przestraszyłam się se to grzybica ale nic mnie nie swędzi, nie boli, nie piecze.. napisałam do ginekolog powiedziała żebym brała invag ale teraz tak sobie myśle czy to czasem nie po tej luteinie? Ogólnie już wcześniej miałam dość duża ilość wydzieliny ale była ona taka płynna, mlecznobiała a teraz zmieniła zupełnie swoją konsystencje.
Czy któraś z was miała coś takiego?

Jeżeli dodatkowo nie „pachnie” Ci to jakoś hmm... „nieładnie” 😝 to ja miałam podobnie właśnie po luteinie dopochwowej. 😅 Mało tego! Jeżeli weźmiesz Invag dopochwowy to nic się nie zmieni bo to samo będzie na bieliźnie/ wkładce, gdyż też przerabiałam.
 
Też mam 22.12 połówkowe i też wydaje mi się, że coś mnie łaskocze w nocy od środka, ale jako że to też pierwsze maleństwo to się zastanawiam za każdym razem czy to nie „obiad”. 😂



Jeżeli dodatkowo nie „pachnie” Ci to jakoś hmm... „nieładnie” 😝 to ja miałam podobnie właśnie po luteinie dopochwowej. 😅 Mało tego! Jeżeli weźmiesz Invag dopochwowy to nic się nie zmieni bo to samo będzie na bieliźnie/ wkładce, gdyż też przerabiałam.
Czyli błędne koło 🙄😅
 
reklama
Cześć dziewczyny ja też bym chciała dołączyć do forum zamkniętego, ja też nie za często się odzywam, jeszcze pracuje i jakies remonty w domu i oj tak czasu brak 😅
 
Do góry