reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dokładnie, może chodzi bardziej o wymiotowanie? 😃
Na początku z ciekawości przeczytałam kilka takich twierdzeń.. z nich wynika, że musiałabym mieć hybryde, tyle mam objawów😂
Mi też się hybryda szykuje w takim razie 🙂 znajome pytaly też na co mam apetyt. Jak powiedziałam, że na kwaśne to jedna mówi, że na chłopca, a druga, że to przecież na dziewczynkę 🙈
 
reklama
Dziewczyny co polecacie na przeziebienie?
narzeczony przywlókł coś z pracy, czuje się średnio od niedzieli, wczoraj czuł się chyba najgorzej, dzisiaj już o niebo lepiej ale za to ja czuje ze coś mnie w gardle drapie. Chyba bezsensu biec od razu do lekarza? Znacie jakieś domowe sposoby?
 
Hej mnie tu mało ale zdaje relacje że!
Byłam wczoraj u lekarza. Zmieniłam prowadzącego bo tamten nie odpowiada.
Potwierdził mi chłopaka na 100 procent [emoji6]
Także muszę przebierać ciuszki po córeczce i robić wyprawkę dla chłopca i nie mamy pomysłu na imię juzw ogóle [emoji1787] Mam nadzieję że pozbieram trochę rzeczy.

Z maleństwem wszystko oki. To jest najważniejsze.
U nas dziś 14+1 także leci powiem Wam ta ciąża. Dzień za dniem [emoji6] dodatkowo dużo spraw dookoła i zaraz święta i ani się obejrzymy i maj nas zastanie laski!
Mam nadzieję że u każdej bd wszystko oki [emoji7]
 
Hej mnie tu mało ale zdaje relacje że!
Byłam wczoraj u lekarza. Zmieniłam prowadzącego bo tamten nie odpowiada.
Potwierdził mi chłopaka na 100 procent [emoji6]
Także muszę przebierać ciuszki po córeczce i robić wyprawkę dla chłopca i nie mamy pomysłu na imię juzw ogóle [emoji1787] Mam nadzieję że pozbieram trochę rzeczy.

Z maleństwem wszystko oki. To jest najważniejsze.
U nas dziś 14+1 także leci powiem Wam ta ciąża. Dzień za dniem [emoji6] dodatkowo dużo spraw dookoła i zaraz święta i ani się obejrzymy i maj nas zastanie laski!
Mam nadzieję że u każdej bd wszystko oki [emoji7]
Mi też ten czas ucieka przez palce :) dopiero robiłam test ciążowy a tu już 16t+6d (z USG trochę młodsza, ale trzymam się tego terminu z OM). Niby ciągle siedzę w domu (bo na macierzyńskim) ale jakoś na nic nie mam czasu :D Mam nadzieję, że w poniedziałek na wizycie potwiedzi mi gin finalnie płeć i powoli się zacznę rozglądać za wyprawką 😍
 
Dziewczyny co polecacie na przeziebienie?
narzeczony przywlókł coś z pracy, czuje się średnio od niedzieli, wczoraj czuł się chyba najgorzej, dzisiaj już o niebo lepiej ale za to ja czuje ze coś mnie w gardle drapie. Chyba bezsensu biec od razu do lekarza? Znacie jakieś domowe sposoby?
Ja nie miałam nic poważnego tylko lekkie przeziębienie, ale w ciąży raczej unikam leków i piję wodę z cytryną, herbatę lub gorącą wodę z cytryną i miodem, mleko z miodem, a jak miałam gorsze samopoczucie to robiłam syrop z cebuli i syrop z buraka :) Na gardło kupowałam pastylki Pre*nalen Gardło - tak patrząc na skład to chyba ma bardziej efekt placebo niż faktyczne działanie ale brałam i mi pomogło :)
 
reklama
Dziewczyny co polecacie na przeziebienie?
narzeczony przywlókł coś z pracy, czuje się średnio od niedzieli, wczoraj czuł się chyba najgorzej, dzisiaj już o niebo lepiej ale za to ja czuje ze coś mnie w gardle drapie. Chyba bezsensu biec od razu do lekarza? Znacie jakieś domowe sposoby?
Mój mąż jest wielbicielem domowego soku malinowego. Wlewa 1/3 kubka i resztę wrzątku, po tym zawsze się fajnie "wypoci". Dla mnie osobiście jest to nie do wypicia, ale jemu pomaga.
 
Do góry