reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny co jest ze mną nie tak🙈 Wy piszecie, ze chłopak i serduszka, a ja też mam mieć chłopaka i wiadomo martwię się bardzo czy będzie zdrowy, ale wolalam mieć dziewczynkę i jakoś tak nie cieszę się na 100% :/
Dobrze cię rozumiem bo ja też marzę o dziewczynce. Mam już 2 synów i nie chce kolejnego chłopca ale niestety to nie sklep.
 
reklama
Hej dziewczyny mam trochę dziwne pytanie ale ciekawi mnie to. Czy te mamy ,które już znają płec dziecka sprawdza według chińskiego kalendarza czy się zgadza?? Zobacz załącznik 1203484 należy pamiętać że bierzemy pod uwagę że jeśli doszło do zapłodnienia po 28 dnia danego miesiąca to patrzymy na płeć następnego miesiąca dlatego bo chiński kalendarz ma 28 dni
 
Czy was też tak boli głowa? Już nie mogę wytrzymać, tydzień to trwa... cisnienie w normie, gorączki nie mam. Po prostu boli tak, że wczoraj cimny pokój i najlepiej się nie ruszać:( Może macie jakieś sposoby? Wzięłam paracetamol, ale wolałabym nie. Zimne okłady, spacer, olejki eteryczne, nie wiem co jeszcze może pomóc :(
Ja tez miewam bóle głowy, trwają po 3 dni, kilka dni spokoju i znowu. Nic mi wtedy niestety nie pomaga.. :( zdrzemnę się, przez chwile jest lepiej i od nowa się zaczyna. Ale ja miałam migreny z aurą oczną już przed ciążą
 
Dobrze cię rozumiem bo ja też marzę o dziewczynce. Mam już 2 synów i nie chce kolejnego chłopca ale niestety to nie sklep.
Tak, to prawda ;) Powoli zaczynam się naqet cieszyć i mówić już nawet z imienia o dzidzi 😀 ale mam nadzieję, ze się nie popłacze na porodowce jak np ze mną będzie ktoś z córką🙈 A Ty też masz mieć chłopca?
 
Dziewczyny co jest ze mną nie tak🙈 Wy piszecie, ze chłopak i serduszka, a ja też mam mieć chłopaka i wiadomo martwię się bardzo czy będzie zdrowy, ale wolalam mieć dziewczynkę i jakoś tak nie cieszę się na 100% :/
Nie ma w tym nic złego :) Ja bardzo bym chciała drugiego chłopca a na prenatalnych lekarz powiedział, że raczej dziewczynka i czuję niedosyt :D Teraz mam wizytę w poniedziałek i ciągle mam nadzieję, że mojej dziewcznyce jeszcze coś wyrośnie między nogami 😂
 
Hej dziewczyny :)
Czy któraś z Was miała już przygody z pęcherzem w ciąży?
Ja 3 tygodnie temu miałam posiew moczu, wyszły bakterie, ale lekarz mówił, ze wynik nie jest tragiczny. Brałam antybiotyk Monural, niestety brak poprawy. Wczoraj robiłam badanie moczu i dalej dość liczne bakterie, a ja sikam co chwilę, czuję mocne parcie na pęcherz, a czasem polecą jedynie kropelki... lekarz zalecił teraz przyjmowanie Furaginy przez tydzień, trochę się martwię czy ten lek nie zaszkodzi dzidzi :(
Jak myślicie, czy któraś z was przyjmowała ten lek?
Gin jeszcze powiedział, ze gdyby nie moje dolegliwości nie musielibyśmy tego leczyc, bo bakterii nie ma dużo, a z drugiej strony chyba lepiej to zaleczyć niż zeby się rozwijało?
 
Hej dziewczyny :)
Czy któraś z Was miała już przygody z pęcherzem w ciąży?
Ja 3 tygodnie temu miałam posiew moczu, wyszły bakterie, ale lekarz mówił, ze wynik nie jest tragiczny. Brałam antybiotyk Monural, niestety brak poprawy. Wczoraj robiłam badanie moczu i dalej dość liczne bakterie, a ja sikam co chwilę, czuję mocne parcie na pęcherz, a czasem polecą jedynie kropelki... lekarz zalecił teraz przyjmowanie Furaginy przez tydzień, trochę się martwię czy ten lek nie zaszkodzi dzidzi :(
Jak myślicie, czy któraś z was przyjmowała ten lek?
Gin jeszcze powiedział, ze gdyby nie moje dolegliwości nie musielibyśmy tego leczyc, bo bakterii nie ma dużo, a z drugiej strony chyba lepiej to zaleczyć niż zeby się rozwijało?
U mnie ostatecznie skończyło się bez antybiotyku (miałam problem z nerkami i też kiepskie wyniki moczu) ale bakterii nie wykryło. Gdyby były to ginekolog powiedział, że od razu by wdrażał antybiotyk, bo to koniecznie trzeba wyleczyć. Nie wiem czy furagina jest okej, ale skoro kazał Ci brać to ja bym brała:) Mi mówił, żebym dużo pila i brałam urosept, ale to była trochę inna sytuacja:)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Czy któraś z Was miała już przygody z pęcherzem w ciąży?
Ja 3 tygodnie temu miałam posiew moczu, wyszły bakterie, ale lekarz mówił, ze wynik nie jest tragiczny. Brałam antybiotyk Monural, niestety brak poprawy. Wczoraj robiłam badanie moczu i dalej dość liczne bakterie, a ja sikam co chwilę, czuję mocne parcie na pęcherz, a czasem polecą jedynie kropelki... lekarz zalecił teraz przyjmowanie Furaginy przez tydzień, trochę się martwię czy ten lek nie zaszkodzi dzidzi :(
Jak myślicie, czy któraś z was przyjmowała ten lek?
Gin jeszcze powiedział, ze gdyby nie moje dolegliwości nie musielibyśmy tego leczyc, bo bakterii nie ma dużo, a z drugiej strony chyba lepiej to zaleczyć niż zeby się rozwijało?
Ja mialam bakterie i leukocytu w moczu. Lekarz dal mi antybiotyk jedna dawka, druga za tydzien. Niestety dalej piecze i we wtorek idę do lekarza z tym znowu.
 
Do góry