reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny co jest ze mną nie tak[emoji85] Wy piszecie, ze chłopak i serduszka, a ja też mam mieć chłopaka i wiadomo martwię się bardzo czy będzie zdrowy, ale wolalam mieć dziewczynkę i jakoś tak nie cieszę się na 100% :/
Ja miałam tak w pierwszej ciąży, od momentu gdy na prenatalnych lekarz nam powiedział że na 90% chlopak bylam załamana. Do dnia porodu nie moglam sie zbytnio z tym pogodzić.
Ale w dniu gdy Mały sie urodził totalnie mi wszystko przeszło jak za pstryknięciem palca.

Teraz tez liczę po cichu na dziewczynkę ale juz staram się tak nie nakręcać jak przy pierwszej ciąży zeby nie zwariować [emoji85]
 
Cześć dziewczyny, cieszę się, że tu trafilam
😊. Mam na imię Ania i termin na 9 maja. To moja pierwsza dzidzia, wyczekana. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Stres lekki jest, ale i radość jednocześnie 😊. Jestem po prenatalnych a połówkowe mam na 22 grudnia, tuż przed świętami. Mieszkam obecnie w Danii , tu wszystko jest inaczej prowadzone. Na całą ciążę mam tylko dwa usg dlatego w przyszłym tygodniu może uda mi się zawitać do Pl i zrobić dodatkowo. Mam też problemy ginekologiczne, tutaj nie idzie się do ginekologa tylko w tych sprawach przyjmuje zwykły lekarz, patrzy co i jak i potem ewentualnie kieruje do specjalisty. Mam ból i pieczenie wiadomo gdzie, bez uplawow. Zrobili mi posiew, flora w normie i koniec. Stwierdzili, że niektóre kobiety w ciąży tak mają i oni nic więcej nie pomogą. Załamka. Dlatego spróbuję w Pl. Czy któraś z Was miala podobnie? Pozdrawiam 😘
 
Ale fajnie, że niektóre już wiedzą jaka płeć :) Ja w sumie nie wiem co bym chciała, raz myślę tak a raz tak. Zobaczymy mam nadzieję na kolejnym usg😁
A jest ktoś kto nie chce poznać płci do końca? 😀
 
Dziewczyny co jest ze mną nie tak🙈 Wy piszecie, ze chłopak i serduszka, a ja też mam mieć chłopaka i wiadomo martwię się bardzo czy będzie zdrowy, ale wolalam mieć dziewczynkę i jakoś tak nie cieszę się na 100% :/
Żebyś mnie zobaczyła jak mi w pierwszej ciąży powiedział lekarz, że chłopak będzie. Po mojej minie natychmiast dodał "będzie miała Pani jeszcze trochę czasu, żeby się przyzwyczaić ". Potem przeryczałam cały dzień...
 
Ale fajnie, że niektóre już wiedzą jaka płeć :) Ja w sumie nie wiem co bym chciała, raz myślę tak a raz tak. Zobaczymy mam nadzieję na kolejnym usg😁
A jest ktoś kto nie chce poznać płci do końca? 😀
Ja chciałam mieć niespodziankę przy porodzie, ale wszyscy dokoła chcą wiedzieć, mąż też, więc nie mam wyjścia... 😑
 
reklama
Do góry